Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Guest

    Default Kasa na minusie?

    co moge zrobic gdy jestem zadluzony na 12 kk i niemam juz co sprzedac ? a to co sprzedalem czyli 60 budynkow hery wogole mi dlugu niezmniejszylo .......

  2. #2
    Guest

    Default

    Jeżeli nie dodało pieniędzy za sprzedaż budynków automatycznie to powinno dodać po ponownym zalogowaniu się na konto. Innymi sposobami na pozbycie się zadłużenia są rabunki solo/grupowe lub po prostu poczekaj, aż w dziwkach/budynkach uzbiera się trochę kasy.
    Last edited by FRiQ; 06-27-2012 at 02:32 AM.

  3. #3
    Guest

    Default

    ponowne logowanie niepomoglo . kasy za sprzedane budynki nieotrzymalem a dziwek niemam bo to sie przydazylo w 1 dzien crimsowym wiec ..... rabunki moge robic na klub najwyzej a z tego jest okolo 200k, ale niemoge wejsc do zadnego klubu zeby energie odnowic wiec niechce mi sie czekac na odnowienie energii automatycznie bo uzbierac w ten sposob 12 kk to niewarte zachodu. Wiec ta runde juz sobie odpuszcze , moze zagram w nastepnej . Szkoda ze niedostalem zadnej odpowiedzi na ticketa ktorego wyslalem , bo blad niejest z mojej winy i wystarczylo mi tylko konto zrestartowac . No ale skoro admini sa zbyt leniwi to trudno. Nara.

  4. #4
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Quote Originally Posted by TSWNE View Post
    ponowne logowanie niepomoglo . kasy za sprzedane budynki nieotrzymalem a dziwek niemam bo to sie przydazylo w 1 dzien crimsowym wiec ..... rabunki moge robic na klub najwyzej a z tego jest okolo 200k, ale niemoge wejsc do zadnego klubu zeby energie odnowic wiec niechce mi sie czekac na odnowienie energii automatycznie bo uzbierac w ten sposob 12 kk to niewarte zachodu. Wiec ta runde juz sobie odpuszcze , moze zagram w nastepnej . Szkoda ze niedostalem zadnej odpowiedzi na ticketa ktorego wyslalem , bo blad niejest z mojej winy i wystarczylo mi tylko konto zrestartowac . No ale skoro admini sa zbyt leniwi to trudno. Nara.
    Kłania się regulamin:
    "1. Wyłącznie Ty jesteś odpowiedzialny za Twoje konto. Twoje konto nigdy nie będzie przywrócone czy zresetowane chyba, że szkody powstały z winy Ekipy TC. Kredyty mogą zostać odtworzone, jeśli istnieje wystarczający dowód nadużycia."

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by FRiQ View Post
    Jeżeli nie dodało pieniędzy za sprzedaż budynków automatycznie to powinno dodać po ponownym zalogowaniu się na konto. Innymi sposobami na pozbycie się zadłużenia są rabunki solo/grupowe lub po prostu poczekaj, aż w dziwkach/budynkach uzbiera się trochę kasy.
    FriQ, napisal że ma zadłużenie 12kk, budynki wtedy nie produkują... Więc jak ma czekać aż mu się uzbiera kasa? Energię może mieć na 0 %, morale bardzo niskie i co wtedy ma chłopak zrobić? Faktycznie powinna istnieć możliwość pomocy przez członków Crew w takiej sytuacji, bo nie każdy nowy gracz wie, że można w tej grze się zadłużyć, i że budynki nie produkują kiedy jest ujemna kasa.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •