Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Guest

    Default Ban za multikonta.

    Witam dziś wieczorem chciałem zalogować się na swoje konto, a tu po kliknięciu przycisku zaloguj wyskakuje mi informacja:
    Twoje konto zostało zablokowane do 2012-08-01 18:00:00 za złamanie zasad regulaminu The Crims
    w punkcie/punktach
    Rule 2. You are not allowed to play with more than one account. You have been caught using these accounts: 4505423, 15963832, 15969362
    Admin: Abuse

    Kliknij tu, aby dowiedzieć się więcej o banach.
    Ewidentnie chodzi o logowanie się z jednego adresu IP na trzy podane wyżej konta, ale to nie jest zależne ode mnie, ponieważ wynajmuję z kolegami (studenci) mieszkanie do którego opłacamy internet, a usługodawca nie rozdziela adresu IP na 3 komputery (niestety). Gramy we trzech na różnych komputerach, każdy ma swoje konto do którego żaden z nas nie zna hasła. Uważam że ban został przyznany niesłusznie, jeżeli chodzi o potwierdzenie wiarygodności i jeżeli to coś pomoże mogę wysłać/ wstawić administratorowi bądź innej odpowiedzialnej za to osobie zdjęcie rachunku.

    Pozdrawiam i czekam na wyjaśnienie sprawy.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Witaj,
    Polecam wysłać ticket do Centrum Supportu gdzie zajmiemy się Twoją sprawą.
    Forum to nie miejsce gdzie dyskutujemy na temat banów i ich słuszności lub nie.
    Zapraszam do napisania wyjaśnień tutaj:
    support.thecrims.com

    Pozdrawiam,
    Agres

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •