Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Guest

    Default Ban za "multikonta" ?

    Twoje konto zostało zablokowane do 2012-08-01 18:00:00 za złamanie zasad regulaminu The Crims
    w punkcie/punktach
    Rule 2. You are not allowed to play with more than one account. You have been caught using these accounts: 15907543, 15915126, 15941474, 15938347
    Admin: Abuse

    Kliknij tu, aby dowiedzieć się więcej o banach.


    Proszę o dokladniejsze informacje w tym temacie. Gram tylko i wylacznie na jednym koncie. jakieś screeny z bazy sql lub coś co potwierdzi mnie w tym ze bana dostalem slusznie.
    Teraz na powaznie, Tracicie ludzi przez rozdawanie banów za konta na jednym IP są dostawcy ktorzy przydzielaja jedno ip tysiącu osobom. wszyscy powinni dostac wtedy bana ?

  2. #2
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Jest wiele czynników które decydują o tym, że dostaje sie bana za multikonto. Każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie i przypominam nie dajemy bana za takie samo IP. Możliwe, że ban jest nie słuszny, bo pomyłki mogą się zdarzyć. Proszę napisz ticket do Centrum Supportu: support.thecrims.com

    Pozdrawiam

  3. #3
    Guest

    Default

    Pisałem na tej stronie którą mi podałeś moderatorze. Ale zero odzewu czy reakcji. Widzę że totalna "pojebka".

  4. #4
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Quote Originally Posted by md92 View Post
    Pisałem na tej stronie którą mi podałeś moderatorze. Ale zero odzewu czy reakcji. Widzę że totalna "pojebka".
    Odpowiedz powinna być tak szybko jak to możliwe. Wez pod uwagę, że jest weekend i admini mają prywatne życie Bądz cierpliwy.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •