Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8

Thread: S4nch3z

  1. #1
    Guest

    Default S4nch3z

    Prečo sa mi nedá prihlásiť na profil S4NCH3Z (ID: 7258288 ) ? Nemenil som tam heslo NIKDY, mám na tom profile okolo 800 kreditov, email na ktorý bol profil registrovaný je už dávno neaktívny, čiže si nemám teraz kam dať poslať zmenu hesla . . . Čo s tým teraz ? Nerád by som o tie kredity prišiel.
    Prosím o skoré vyriešenie, o nejaké dva týždne by to mal byť polrok od posledného prihlásenia a zrejme zrušenie účtu.

  2. #2
    Guest

    Default

    V kole 53 boli problem,"neznamy hackeri" sa dostali do databazy,sposobovali pady serverov atd.,a bolo si treba resetnut heslo neviem ci to este pojde

  3. #3

    Default

    To isté sa stalo na mojom starom profile ..... a bolo mi povedane že na email si dostal nove heslo ktore ti pridelili oni... takže asi sme ligli pucku

  4. #4
    Guest

    Default

    53. kolo bolo cca január / leden ? lebo odvtedy mi to nefunguje . . . a čo teraz s tými kreditmi ? kvôli hackerom prídem o neviem koľko € ?

  5. #5
    Guest

    Default

    nechcem byt skodoradostny ale su ti aj tak len na 2 veci alebo si este nebodaj chcel zahrat jedno kolo?

  6. #6
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Je hezké když se starý a zasloužilý hráč zase rozhodne zkusit si jedno kolo po dlouhé době.

    A zanadávat na všechny ty změny
    Překladatel The Crims 6/2008-12/2008, 3/2011-2014 Czech Translator The Crims 2011-2014

  7. #7
    Guest

    Default

    s kamarátmi Zizanom, Novomom a Fukokobrom sme chceli ísť k Marcozovi na chatu a nejak nemáme peniaze, tak sme si povedali že ideme vyhrať 300 dolárov, ale pozri čo si tie bzdochy švédske dovoľujú . . .

  8. #8
    Guest

    Default

    no ved toto :S , prisli sme o vsetko

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •