Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Guest

    Default Ce regula frateeeeeee !

    Am jukat 6 insi sa crestem un cont , fiekare cu cate un cont , inclusiv eu cu acesta si de ce sa iau ban ? Acum ceva timp cand jucam eu erau 9k online , de ce? Pentru ca erau reguli facute cu cap ... acum noile reguli ... Nu se mai poate face nimic sa-mi recuperez contul meu nu ?

  2. #2
    Guest

    Default

    Regulamentul e facut pentru a fii respectat de catre toata lumea ... nu inteleg de ce te ambalezi asa .
    Stii tu vorba ,, cine greseste , plateste ,,

  3. #3
    Guest

    Default

    Da... ai dreptate , dar sa fie regula de cand a inceput jocul acesta , k eu am intrat cu ideile mele din anii trecuti in care nu luam ban pentru o asa banalitate

  4. #4
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Cand intri pentru prima data in joc intr-o runda noua, prima pagina pe care o vezi iti prezinta regulile si reglementarile jocului pe care esti obligat sa le respecti.

    Nu poti incepe jocul daca nu bifezi butonul cu "am citit si inteles etc...". Asa ca faza cu ideile tale din anii trecuti nu tine.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  5. #5
    Guest

    Default

    Ok , oriunde iti faci cont , bifezi casuta cu " sunt de acord ... " oare le citeste cineva de 2 ori ? ... macar nu trimite-ti si voi un mesaj inainte , ba boule nu ai voie cu mai multe conturi bla bla BAN DIRECT
    Last edited by DanielSan; 07-01-2012 at 11:40 AM.

  6. #6

    Default

    Regula este pusa acolo de 3 runde, deci timp ati avut ca sa cititi. Este obligatia voastra sa cititi regulamentul la fiecare inceput de runda, iar daca citesti mai bine punctul 15: Aceste reguli se pot schimba fara o notificare in prealabil.
    Sau ce, te-ai gasit tu mai destept decat altii sa dai GA cu iepuri sub 200, iar acum tot tu vi pe forum sa faci pe victima?
    TheCrims.com Crew

  7. #7
    Guest

    Default

    Esti moderator ? Stiai ca nu se poate da GA cu iepurii sub 200 ?

  8. #8
    Guest

    Default

    Runda 54 a fost prima in care a fost permis doar un singur cont de persoana, au trecut 5 luni si unii se fac ca inca nu stiu, de asta trebuie sa iti accepti regulamentul, cristian deja ti-a raspuns la intrebarea ta, regulamentul se poate schimb fara a anunta, esti obligat sa il citesti inainte fiecarei runde, daca nu o faci este pe raspunderea ta.
    O sa iti raspund eu la intrebarile tale puse lui cristian desi nu sunt prea bine formulate, nu se mai poate juca cu mai mult de un singur cont, nu mai ai voie cu iepuri, indiferent cat respect au acei iepuri, majoritate cluburilor admin sunt supraveghiate sa nu fie iepuri in ele daca la asta te referi, ca sa numai facem atat spam aici putem vorbi si in privat, poti sa imi dai un mesaj in privat sau pe skype iti pot explica mai clar acolo daca ai nelamuriri.
    Last edited by vash; 07-01-2012 at 05:27 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •