Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3

Thread: za co?!!!!! ban

  1. #1
    Guest

    Default za co?!!!!! ban

    witam , dostalem bana na swoje 1 konto... przedtem tez dostalem bana ! ale tym razem porazka!!!! gram 1 kontem a wy mi daliscie za tyle kont bana ... 15949701, 15961222, 15966252, 15967310, 15978935, 15971231, 15982471, 15966817, 15971092, 15976617
    co to sa wogole do cholery za konta!!! zdenerwowac sie idzie jak wbijasz respa dlugo dlugo i ci bana dadza jeszcze ch... wie za co!!! prosze o odbanowanie mnie!!!1 czasami gralem u ziomkow , w cafejce.. i nic pozatym!!1 wiec ogarnijcie sie i oddajcie mi bonusa!!!!!!! bo to jest az smieszne ze niby mam tyle kont! ogarnijcie sie bo jestescie chuja a nie admini!!!!!!! banujecie kogos jak na 1 koncie gra porazka!!!!!!
    czy mam miec wyjebane na ta gre juz ?'

  2. #2
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Odpowiedziałem Ci już w tamtym temacie. (Nie mam możliwości uporządkowania tematów. Proszę moderatora o ogarnięcie)

    Nikt tutaj Ci nie pomoże, musisz napisać ticketa do Centrum Supportu
    ->support.thecrims.com

    Odpowiedz dostaniesz za tydzien przy dużym szczesciu, lecz nastawiałbym się na odpowiedz w ciągu 3 tygodni albo wcale.
    Pozdrawiam Agresywny

    ex TheCrims.com Crew
    ex Moderator

  3. #3

    Default

    bonusrpk,
    zostałeś ukarany za granie ze swojego komputera na więcej niż jednym koncie (np. nick PaulllinkaaaWLKP). Ponadto czerpałeś z tego korzyści przelewając staty z kukieł na główne konto.
    Jeśli chcesz wnieść zażalenie to z niecierpliwością czekam na Twój ticket w centrum supportu. Tymczasem prośba o nierozpisywanie się na temat swojego bana w kolejnych tematach na forum.

    Z góry dziękuję
    It didn't happen.

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •