Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3

Thread: Unban?

  1. #1
    Guest

    Default Unban?

    Salut, am primit ban de 5 zile si pana acuma am tot asteptat.
    La aceasta ora acuma, as fi avut unban daca, niste membri din staff nu s-ar fi jucat la timp. Mai intai mi-a dat shb ban la ora 15:49, dupa pe la ora 18:35 mi-a dat ban wenezuelo, si dupa.. la ora 20:47 a intervenit Kirk.

    Va rog frumos, am asteptat 5 zile, am pierdut rank/skill/bani/respect DATI UNBAN!

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by GoldenBrau View Post
    Salut, am primit ban de 5 zile si pana acuma am tot asteptat.
    La aceasta ora acuma, as fi avut unban daca, niste membri din staff nu s-ar fi jucat la timp. Mai intai mi-a dat shb ban la ora 15:49, dupa pe la ora 18:35 mi-a dat ban wenezuelo, si dupa.. la ora 20:47 a intervenit Kirk.

    Va rog frumos, am asteptat 5 zile, am pierdut rank/skill/bani/respect DATI UNBAN!
    e tare asta ) au sarit toti pe tine ca flamanzii =))

    dar nu mai plange , lasa....totul va fi bine intr-o zi

  3. #3
    Guest

    Default

    Pentru o plangere impotriva unui abuz poti face o plangere aici http://support.thecrims.com/
    Ar trebui sa poti vedea textul banului, motivul si daca expirarii cand dai click, daca ai vreo intrebare poti contacta prin PM un moderator/administrator, pana acum vad ca faci spam ceea ce nu este indicat, nu cred ca ai dori o sanctiune si pe forum deci esti rugat sa numai deschizi topicuri, multumesc.
    Closed.

    PS banul expira astazi 10/07/12 la ora 20:27, cel mai probabil la 21:27 sau 22:27 ora Romaniei.
    Last edited by vash; 07-10-2012 at 05:47 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •