Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
  1. #11
    Guest

    Default

    Czy opłaca się inwestować w dziwki dla respectu, bo chyba aż tyle respa nie dają co budynki? np. wydam milion respa na dziwki czy mi sie ten resp szybko zwróci?

  2. #12
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Quote Originally Posted by ocelote View Post
    Czy opłaca się inwestować w dziwki dla respectu, bo chyba aż tyle respa nie dają co budynki? np. wydam milion respa na dziwki czy mi sie ten resp szybko zwróci?
    W tej edycji mówiąc szczerze dziwki nie sa wcale opłacalne więc odpowiedz brzmi nie. Dziwki nie są odpowiednio zbalansowane i wymagają poprawki w następnej edycji.

  3. #13
    Guest

    Default

    Okey.

    Czy kupując budynki sugerować się "paczką vip"? czy i tak zawsze kupować heroinę bo ma największe zyski?

  4. #14
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Quote Originally Posted by ocelote View Post
    Okey.

    Czy kupując budynki sugerować się "paczką vip"? czy i tak zawsze kupować heroinę bo ma największe zyski?
    Kupując paczkę VIPa widzisz który drag jest najbardziej opłacalny. Opłacalność dragu zależy od jego ceny u dilera. Nie można powiedzieć, że heroina jest najbardziej opłacalna. Wszystko bazuje na cenach u dilera.

  5. #15
    Guest

    Default

    Jeśli ta runda skończy się 31lipca, to kiedy mniej więcej zacznie się kolejna?

  6. #16
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    3-4 dni później... Dokładnej daty jeszcze nikt nie zna.

  7. #17
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Agresywny View Post
    Myślę, że nikt z elity lub tzw "czołówki" graczy nie podzieli się swoimi taktykami i proszenie ich o to nie ma najmniejszego sensu.
    Bowiem każdy indywidualnie pod wpływem czasu musi zobaczyć jak najkorzystniej opłaca się grać i co robić.
    Możesz pytać się o wskazówki, zadawać pytania dot. gry, lecz wątpię czy ktoś napisze Ci gotową taktykę co i jak robić.
    Reasumując uważam, że nie ma taktyki idealnej gdyż każdy wykonuje odpowiednie ruchy w grze dostosowując je do ruchu przeciwników co daje nam dynamiczną grę i zaprzecza monotonności wprowadzając różnorodne taktyki, czy pomysły co i jak zrobić które są zależne od ruchów Twojej konkurencji w mrocznym świecie The Crims.

    Pozdrawiam.
    Hehe, Agres jak zwykle musiał zawile... Coś w tym jest, ale... Jak chcesz poznać 2-3 dobre taktyki na rozpoczęcie gry to możesz na skype się odezwać, chętnie pomogę. Może nie jestem "elitą" ale chętnie posłużę poradami.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •