Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 59 of 59
  1. #51
    Guest

    Default

    zizan ty chces byt treti vsak ?

  2. #52
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by zizan1
    No co sa tyka olympicov vyzera to ze to maju lepsie rozbehnute... viac cistiov 'zatial' vacsi resp vyzera ze maju sancu vyhrat aj na svete. Co sa tyka OPPxHC tiez ste na tom dobre ale na olympicov to zjavne stacit nebude, hoci fandim vam. Tak good luck.

    Inak vzda sa to len mne ze na svk je vela silnych uctov a v cesku ziadne? Kuknem cesko a prvy tam ma len nieco cez 200k a na svk to ma hadam prvych 6 acc davno za sebou

    No uvidime kto to vyhra. Kazdopadne aj tie kredity co su v hre mozu dost zavazit
    hm ty mas dobre hlasky o cesich a slovacich, hh si zacal hrat ve 20 kole ze

  3. #53
    Guest

    Default

    hm ty mas dobre hlasky o cesich a slovacich, hh si zacal hrat ve 20 kole ze
    hehe my se na něčem aji shodnem

  4. #54
    Guest

    Default

    Keby len o tom on ma hlášky rôzne

  5. #55
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by BANGxCOSM
    Quote Originally Posted by zizan1
    No co sa tyka olympicov vyzera to ze to maju lepsie rozbehnute... viac cistiov 'zatial' vacsi resp vyzera ze maju sancu vyhrat aj na svete. Co sa tyka OPPxHC tiez ste na tom dobre ale na olympicov to zjavne stacit nebude, hoci fandim vam. Tak good luck.

    Inak vzda sa to len mne ze na svk je vela silnych uctov a v cesku ziadne? Kuknem cesko a prvy tam ma len nieco cez 200k a na svk to ma hadam prvych 6 acc davno za sebou

    No uvidime kto to vyhra. Kazdopadne aj tie kredity co su v hre mozu dost zavazit
    hm ty mas dobre hlasky o cesich a slovacich, hh si zacal hrat ve 20 kole ze
    19 :P

    vidim ze menej inteligentny clovek to nepochopil co uz no... na svk myslim je toto kolo lepsie scena ako na cze co je sposobene ze aj cze hraci hraju na svk... ale ked je dakto menej chapavy musim to brat tak ako to je

    Quote Originally Posted by Sc0rp10n
    Keby len o tom on ma hlášky rôzne
    zdeno mam napad. Co kedy si si tie hlasky zapisoval a potom spravil novy topic vyhradne o mojich hlaskach? myslim ze to nebude zly napad

    //prosím nezakladaj viacposty na fórum, ale namiesto toho použi radšej tlačítko "edit" M.

  6. #56
    Guest

    Default

    co tu trepes o inteligencii ta tvoja logiga co si vravel ako si odhadoval ake mame staty ja a blade si sa zhodil akurat ty logik

  7. #57
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    tak podle toho, jak me baximo skoro každej den informoval o dění na TC scéně a taky podle toho co teď vidím a čtu bych řekl, že vyhraje Olympic
    ...
    ale je to jenom muj odhad, že jo

    A tipuju taky že v int bude do top5, ne-li top3

  8. #58
    Guest

    Default

    top1

  9. #59
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Nechcem tu vidieť žiadny offtopic o prekladoch a problémoch z rešpektom v inej hre.

    Ak máte záujem Marty, Cosm a podobní, ak sa neviete vmestnať do threadom vymedzenej témy, tak potom zasluhujete ban aj na fóre. Len také plky, to tu bohužiaľ nestrpíme.

    Hundranie na tento príspevok sa bude mazať. Svoje príspevky okolo SOB nájdete tu:
    http://forum8.thecrims.com/viewtopic.php?t=44839
    Tam môžete aj pokračovať.

    M.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •