Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Guest

    Default De ce am luat ban?

    Ma fratilor... Dc am luat ban?

  2. #2
    Guest

    Default

    Userul este banat pentru incalcarea regulii Este interzis sa folosesti mai multe conturi.

    1. Esti unicul responsabil pentru contul tau. Contul tau nu va fi niciodata restaurat la valori precedente, decat in cazul in care, problema a fost cauzata de catre TC Crew. Creditele pot fi totusi date inapoi, daca sunt dovezi suficiente de abuz. Nu vei fi niciodata intrebat despre parola ta, de catre un membru al TC Crew.

    2. Este interzis sa detii sau sa joci pe mai multe conturi.

    Nu ai voie sa joci cu mai mult de un cont, banul ramane pana la sfarsitul rundei, pe acest cont poti sa joci incepand cu runda viitoare, daca doresti sa faci alt cont poti si sa o iei de la zero, evident fara a incalca vreo regula.

    Daca doresti mai multe detalii despre ban sau crezi ca ai fost banat pe nedrept poti trimite un ticket (in engleza), aici ai un mic tutorial despre cum poti face un ticket http://forum.thecrims.com/showthread...Support-center

  3. #3
    Guest

    Default

    eu dc am luat ban??

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by i7alyanu01 View Post
    eu dc am luat ban??
    Si tu ai incalcat regula #2, repet pentru 1000 oara, cand activati contul sunteti obligati sa acceptati regulamentu, daca nu il cititi o faceti pe propria raspundere si dupa cum zice prima regula sunteti singurii responsabili de contul vostru, si orice incalcare a regulamentului v-a fi pedepsita.

  5. #5
    Guest

    Default

    da eu nu am mai jucat de cv timp si nu am stiut ca s-a schimbat regulamentul

  6. #6
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Faptul ca nu ai stiut nu te scuteste de responsabilitate, si nici nu poate ingadui pedepse mai scurte. Altfel toti ar spune ca nu au stiut.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  7. #7
    Guest

    Default

    ultima oara cand am jucat cred ca a fost runda 34
    si am mai intrat pe cont cateodata sa ramana ca dupaia se stregea si runda asta m-am apucat de joc.

  8. #8

    Default

    Cand activezi un cont iti pune regulile in fata, iar tu le-ai acceptat. Faptul ca nu le-ai citit nu te scuteste de ban.
    TheCrims.com Crew

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by vash View Post

    Daca doresti mai multe detalii despre ban sau crezi ca ai fost banat pe nedrept poti trimite un ticket (in engleza),[/url]
    Un ticket se poate trimite in limba dorita,de preferat engleza.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •