Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Guest

    Default "Zakup nieudany"

    Witam od dziś rana mam problem z zakupem i sprzedażą budynków mam hp mam możliwość zakupu budynku mam kase i pojawia mi się komunikat ze Zakup nieudany i nawet jak spróbuję kupić 1 budynek to mi zabiera cały hp a budynku nie ma;/

    Uzależnienie też nie rośnie gdy ćpam;]

    Możliwe że to jakiś bug? i jak to naprawić?

  2. #2
    Guest

    Default

    spróbuj ponownie wczytać stronę

  3. #3
    Guest

    Default

    Nic nie daje relog, odświeżanie strony, inna przeglądarka... nie mam pojęcia co się dzieje

  4. #4
    Guest

    Default

    potem iść i napisać bilet, będą wam fajne

  5. #5
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Quote Originally Posted by BrigasLT View Post
    potem iść i napisać bilet, będą wam fajne
    BRIGAS Please don't write nonsense posts that do not help player. You don't know polish language.

    Co do problemu, jeśli nadal występuje zgłoś sprawę do Polskiego Supportu tu support.thecrims.com i tam napisz jaki problem występuje. Tam rozwiążą Twoj problem.

  6. #6
    Guest

    Default

    Ogólnie końcówka edycji była odjechana ...siłka za free , budynki można bylo kupować po jednym ( no max do 9 - a co chwila zakup nieudany ,zero wytrz. - szopa) ,leczysz uzależnienie to energia spada do zera, o dziwkach żal gadać ...w ogóle - wszystko jest tak skonstruowane ,ze przy kilkudziesięciu mega tylko klikasz -bez wysiłku ,bez kombinowania,bez przeliczania co i jak robić by chociażby intel wyssać do 1 (i char.) i wszystko mieć w powerze...i zostajesz uznany za bota - utrudnijcie nam troche życie - wywalcie silownię...i takie tam.Dajcie pomyśleć i popracować...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •