Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5

Thread: ponowny ban

  1. #1
    Guest

    Unhappy ponowny ban

    witam
    nie stety jestem zmuszony do zalozenia znowu nowego postu wyslalem ticketa, moje konto zostalo odbanowane gdzie po 3 minutach gry znowu widnieje ban ... o co chodzi ?

    WenezuElo

    Witaj donsik,

    Odbanowałem Twoje konto. Wygląda na to, że logowałeś się z IP, z którego postanowiło skorzystać także 8 innych kont.
    Nie widzę jednak powiązania pomiędzy tymi kontami, stąd decyzja o unbanie.

    Powodzenia w grze.

    czy znowu mam czekac 4 dni aby mnie odblokowac na 3 minuty i znowu dostac bana ? tylko ze teraz edycja sie konczy i cala gra od poczatku poszla w ... ?
    dla czego po unbanie dostaje znowu bana ? czy to wina systemu ? prosze o zrobie cos z tym bo chce pograc jeszcze przed koncem edycji nie poto czlowiek przesiaduje pare godzin przed ta gra po to by na koniec nie mozna bylo zrobic nic wnioskuje ze to bug w systemie... i mam nadzieje ze szybko zostane odbanowany ale tym razem na dobre
    pozdrawiam

    gracz: donsik

  2. #2

    Default

    nie będę zakłądał nowego tematu ale u mnie dokłądnie jest znowu to samo... w dalszym ciągu ban gdzie jak WENEZUELO napisał konto powinno być odbanowane..................
    WTF??!?!

  3. #3
    Guest

    Default

    wiele osob z tego co wyczytalem ma ten sam prbolem i nie tylko w tej rundzie ... my nic nie zrobimy ... trzeba nie stety czekac az admin cos z tym zrobi i na dobre odbanuje konta... szkoda tylko ze to juz koniec edy i tak jak ja grajac uczciwie dostaje po pupie za to i nie stety kiedy zbliza sie koniec rundy to sie najbardziej odczuwa zbieranie np. hery od poczatku rundy do tej pory na nic sie nie zdalo bo i tak statek uciekl i wiele innych opcji w tej grze pod koniec rundy szkoda ... mam nadzieje ze nasz polski admin cos z tym wkoncu zrobi bo to jak i dla mnie i dla innych strata czasu ... grajac uczciwie i dostac bana nie winnie po czym dostaje sie unbana i nadal jest ban mam nadzieje ze od nowej rundy zostana te problemy naprawione. Bo nie chce miec w nastepnej rundzie taki sam problem aby grac pare godzin dziennie i pod koniec za nic wylapac bana za nic i cala gra idzie na marne

  4. #4

    Default

    mnie wenezuelo wczoraj odbanował na doslownie 5 minut po czym następny ban..... nie wiem o co chodzi?!

  5. #5

    Default


    Oba konta ponownie odbanowane, teraz powinno być już ok.
    It didn't happen.

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •