Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 63

Thread: Furions

  1. #1
    Guest

    Default Furions

    mohl by nekdo napsat kdo založil furions a nejaku malu historiu pls ?? :P

  2. #2
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    94

    Default

    Gang :][furions][: vznikl v 17. kole a střetly se v něm spousty hráčů, někteří z nich nyní hrají na profilu olympic, někteří jsou hitmani, někteří už nehrajou a pár z nich se chytlo jiných menších skupin (opportunity, shadowwarriors).

    Furions měl 4 lidi v čele. Z ČR to byly KrouhaCZ a AmiiCZ, ze SR to byl slipknot4me a z egypta tam byl rezn0r. Byl to mezinárodní gang, ve kterym jsem já osobně poznal skoro všechny lidi, který znám teď, počínaje kassem, milanem, baximem, přes švédy a angličany z TF4U (sniis, tokstollen, linda69njoy, viciousnightmare, wildcaz, falcons), egypťany z elsa3ka elmasrya (captainmod, captainblue, bazoouka), konče lidmi z HC (především slipknot4me, ramzey, luz3r).

    Tenkrát tam byli skoro všichni jenom ácéčkáři. To mi nikdo nevyvrátí. Já byl ácéčkář, kasso byl ácéčkář, krouha taky, milan,....

    Nicméně díky častým ga na furions neměl moc dlouhé trvání. Do teď nikdo neví, kdo byl/a amiicz (respektive nikdo to neví jistě) ale pravděpodobně to byl/a on/a, jeden z leaderů, kdo to vysával. Nicméně jak už jsem řekl, tak tenhle gang hodně ovlivnil směr, kterým jsem se dál vydal, protože jsem tam poznal spoustu lidí.

  3. #3
    Guest

    Default

    n1
    dekuji ti bigeme
    ja jen že na naměstí se mota člověk s nickem jianhao řika že je s furions viz. jeho profil
    Ale jak jsem sledoval jak se o furions bavil se slipem na namesti tam ani nevedel o čem je řeč

    Tak jestli ho nejaky byvali hrač s furions třeba nezna protoze porad s tim machruje ze je s furions tak jestli si nevymysli

  4. #4

    Default

    jo ten tam myslim byl

  5. #5
    Guest

    Default

    jianhao tam byl a on s crimsem končil nějak těsně po vysátí :][furions][:,tudíž nakonci 17.kola.A začal hrát znova až teĎ,tak proto má možná tak živý vzpomínky pořád na :][furions][: a chce to dát zase dohromady,ale to půjde hrozně těžko,v takový době uspořádat něco podobnýho.

  6. #6
    Guest

    Default

    čo si ja pamätám zakladatel bol KillerSVK a Tozix

    ja som v tom gangu bol medzi prvími ked ma killer zavolal, až neskor došla amii, sniis a renz0r a stali sa zástupcami.

    je pravda čo bigem vravel že sme tam boli všetci ac-čkáry, v 17. kole som mal 20k staty.

    ale myslím že milan nebol ac-čkár, robil sice ac ale aj dosť lovil nakolko mal na konci okolo 100k staty

  7. #7
    Guest

    Default

    No ja si pamatuji taky na FURIONS

    Jak jsme tam z 4killers (ja, santa, micuda, slip) kradli AC
    Ale vetsinou to dopadlo nejakym GA a JIP. Nastesti jsme tam chodivali poze na AC a zadne vysati se nas netykalo

  8. #8
    Guest

    Default

    ja mam krajsie spomienky na furions..

    2x som ich poslal na jip .. ale nedali tolko staty ako ac kings .

  9. #9
    Guest

    Default

    Tak kazdy mate s casti pravdu. Povodne jadro futions bolo tvorene s tracov Hitman corps black divizion ktory vznikom na ochranu cz/sk hracov v dobach vycinania hitman corps. Tento gang bol tvoreny cisto s cz/sk hracov. Potom sa knam pridal reznor. V tej dobe bola v gangu Amiicz alebo niektory ju mozno poznaju pod predoslim nickom Amiability. Pridali sa egyptania, svedi, litovcania, bulhari a dalsi. Nazov gangnu sa neustale menil. Po jednom nocnom rozhovore s reznorom sme sa rozhodli na nazve FURIONS aby sme sa vrili do pamete ako HC alebo Furor Treasurs. Zakladom bolo prijmat len preverenych ludi a riadit sa troma prostymi slovami: Dovera, Lojalita a priatelstvo. No hlavnimi leadrami gangu boli KillerSVK, AmiiCZ a Rezn0r. Neskor bola s tejto rodinky vyhodena AmiiCZ ze milkla par ludi a namiesto nej bol prijaty SNIIS vodca swedskej frakcie. Ktorykolvek furion ktory poslal vstah inemu furionovy si mohol byt isty ze ho ten nenapadne. FURIONS malo aj slavu ked sa stal gangom ktory za jeden den nakradol na AC najviac. A bol aj prvy medzi gangami na svete ked nam niekto odstranil RA s prveho miesta. Kradlo sa tam AC ako to tu uz bolo pisane. Potom FURIONS zil ale bol rozdeleny na viac malych gangnov s ktorych bol aj povodne zlozeny. Dnes jeho clenovia posobia v roznych gangoch. A poniektory sa snazia oprasit zaslu slavu. Nikto nepozna presny pocet a mena clenov. Ja osobene poznam nicky len 75% clenov ale tam sa rataju vsetci clenovia nie len na The Crims.

    A ano jianhao patril k furions a toto kolo som s nim bol chvilu v gangu. Dufam ze som zodpovedal vsetky otazky.

  10. #10
    Guest

    Default

    Já tam byl taky pod nickem Bludy1

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •