Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4

Thread: vip

  1. #1
    Guest

    Default vip

    ceau mi``am dezactivat din gresala vipu ce sa fac ?\

  2. #2
    Guest

    Default

    Salut,
    Dupa cum vezi in mesajul de mai jos nu returnam creditele consumate, nici pachetul VIP.
    Renunta la VIP
    Daca vrei sa renunti la beneficiile VIP poti face asta apasand butonul de mai jos. TheCrims nu va returna creditele consumate pe pachetul VIP si nici nu va reactiva beneficiile acestui pachet.

  3. #3
    Guest

    Default

    Vash , sincer chestia asta nu e corecta cu "Daca vrei sa renunti la beneficiile VIP poti face asta apasand butonul de mai jos.TheCrims nu va returna creditele consumate pe pachetul VIP " pana acum nu imi aduc aminte sa fi fost aceasta "regula" . Parerea mea este ca ar fi trebuit chiar sa primim o parte din creditele platite pe VIP inapoi daca dorim sa renuntam la aceste beneficii.Anyway omul a dat din greseala pe Renunt si acum numai are nici macar VIP , poate ar trebuii sa ii fie reactivat pachetul...

  4. #4
    Guest

    Default

    Legionaru acest mesaj a fost de cand s-a introdus aceasta optiune, cand dezactivezi acest pachet o faci pe propria raspundere, evident daca doresti sa trimiti un ticket si vei primi informatii suplementare dar iti garantez ca raspunsul va fi acelasi.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •