Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    Default Cum nu pot unii sa doarma de grija altora...

    Sleepless in TCStreet.jpg

    Daca asa inteleg unii sa-si traiasca "viata"...No comment
    Last edited by SadAngell; 08-24-2012 at 08:47 PM.

  2. #2
    Guest

    Default

    dupa ani buni, dani, inca esti in conflict cu copiii de pe crims ?! ... no comment. mersi totusi, din postul tau mi'am adus aminte de melodia Dubstep Violin, nu o mai ascultasem de mult

  3. #3

    Default

    Extraordinar cum va puteti bate joc de un om aproape la pensie.... Bai dfm ce ai cu maicasa? Nu te-a saturat? ) .... Si mai lasati omul in pace nu va mai bateti joc de el ca si-a batut deja soarta joc de el.:=))))

  4. #4

    Default

    Care copii? Ala cu mustati de gabor , cu un an mai mic decit mine, e copil? Neah, Ando, doar are minte de copil...
    Apropos, nici conflict nu este. Din cite vezi, eu nu eram pe strada. Am vazut asta dimineata, la trezire. Ce bine te simti cind se gindeste cineva asa mult la tine!)
    P.S.: Asculta si restul. El doar piesa asta a auzit-o. La el, in Vrancea, muzica buna ajunge mai greu. Iar bunul simt nu ajunge deloc.
    Last edited by SadAngell; 09-10-2012 at 01:28 PM.

  5. #5

    Cool

    Quote Originally Posted by DaviDruLLz View Post
    Extraordinar cum va puteti bate joc de un om aproape la pensie.... Bai dfm ce ai cu maicasa? Nu te-a saturat? ) .... Si mai lasati omul in pace nu va mai bateti joc de el ca si-a batut deja soarta joc de el.:=))))
    Cum ai ajuns in "Suedia"? Ai stat ascuns sub coviltir?
    Ascunde-te iar. Proxy-ul a trecut, dar s-ar putea sa nu mearga mereu.
    Am vazut ca ma tot musti mereu de coada, ma tot provoci, doar-doar voi lua ban. Asta-i telul tau in viata, bine ca nu tintesti mai sus, ca altfel iti luai zborul!
    P.S.: Ca de obicei, n-ai deloc imaginatie si repeti expresiile cu care te-am facut mereu sa plingi. Nu ma mai cita in fanteziile tale (erotice nu sint, nu mai ai timp si de asa ceva daca ma tot visezi pe mine), nu sint clasic in viata. Si apoi, degeaba o faci. Daca repeti vorbele mele nu vei ajunge si sa gindesti ca mine. Ori, mai poetic spus, "cu penele altuia te poti impodobi, dar nu poti zbura". Ai auzit de Blaga? Lucian, nu Vasile...nu-i nimic, cu siguranta nici el n-a auzit de tine. Degeaba te bagi in seama peste tot, tot un nimeni vei ramine. Apropos...se apropie ziua ta, ce model de batista preferi?
    Last edited by SadAngell; 09-10-2012 at 02:11 PM.

  6. #6

    Default

    Kirk, poti inchide postul. L-am facut doar ca sa vada si altii cam ce fauna de obsedati misuna prin jocul asta. Mai depate, stim cu totii scenariul. Respectivul intra pe cite un user si ma provoaca sa-mi bat joc de el, doar-doar imi va da ban vreun membru TCCrew. Ori, sincer sa fiu, sint de acord cu tendinta voastra de a elimina certurile din joc si incerc sa nu mai fiu "tinta si izvorul tuturor scandalurilor"(parca asa era formularea...ori invers?). Cu alte cuvinte, tine-ma ca iar imi bat joc de conturile alea si de obsedatul ce se ascunde in spatele lor!
    Last edited by vash; 09-10-2012 at 02:41 PM.

  7. #7
    Guest

    Default

    Sad vad ca iar incepi cu aceleasi lucruri, daca doresti sa raportezi pe cineva poti folosi support center, daca doresti sa faci discutie fara a reclama o faci in privat, forumul nu este un chat pentru spam.

    CLOSED.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •