Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8
    Guest

Default Genelevler ?

hap koko kullanmaktan bıktım beyler genelevler yok nerde ?
    Last edited by XSlim; 08-26-2012 at 10:15 AM. Reason: Genelevler ?

Merhaba,

Krediyi hastaneden&hapishaneden çıkmak, VIP paketine sahip olmak, başka kullanıcıların bilgilerine erişmek, oyun başlangıcında daha yüksek bir saygınlıkla başlamak için paketler alarak ve benzeri şekillerde kullanabilirsin.

Quote Originally Posted by VESIM View Post
    Merhaba,

Krediyi hastaneden&hapishaneden çıkmak, VIP paketine sahip olmak, başka kullanıcıların bilgilerine erişmek, oyun başlangıcında daha yüksek bir saygınlıkla başlamak için paketler alarak ve benzeri şekillerde kullanabilirsin.
    Hayırsever bir arkadaş olup arkadaşlarını hapisten veya hastaneden de kaçırabilirsin

Guest

Merhaba,

oyun başlangıcında daha yüksek bir saygınlıkla başlamak için paketler alarak bu paketleri nerden aliyorum? zaten oyuna kayit oldugumda ilk öyle paketler vardi bende kredi yoktu paketlerden istemiyorum dedim gectim ama kredi aldim simdi istiyorum o paketlerden bir türlü bulamiyorum yerlerini nerden alicagim ?

Quote Originally Posted by XSlim View Post
    oyun başlangıcında daha yüksek bir saygınlıkla başlamak için paketler alarak bu paketleri nerden aliyorum? zaten oyuna kayit oldugumda ilk öyle paketler vardi bende kredi yoktu paketlerden istemiyorum dedim gectim ama kredi aldim simdi istiyorum o paketlerden bir türlü bulamiyorum yerlerini nerden alicagim ?
    Oyuna başladıktan sonra bu paketlere sahip olamazsın.

Guest

Oyuna başladıktan sonra bu paketlere sahip olamazsın.
    Bosunami kredi aldim o zaman desenize

Quote Originally Posted by XSlim View Post
    Bosunami kredi aldim o zaman desenize
    boşuna aldın denilemez her şekilde yararlanabilirsin yatırım yapabilirsin bu senin paran üzerinden hiç bir risk olmadan paranı artıran bir sistemdir.

Guest

boşuna aldın denilemez her şekilde yararlanabilirsin yatırım yapabilirsin bu senin paran üzerinden hiç bir risk olmadan paranı artıran bir sistemdir.
    anladım tesekkur ederim