Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 29
  1. #1
    Guest

    Default Český překlad The Crims

    Zdar lidi. Dělám český překlad The Crims - nejdřív dopřeložím, co chybí a pak se vrhnu na opravy starších překladů. Jestli máte někdo k českému překladu nějaké připomínky, náměty a podobně, napište mi to sem nebo na email [email protected]

    díky a zlomte vaz ve hře ! :P

  2. #2
    Guest

    Default KONKURZ

    dost lidí není spokojeno s názvem zbraně "minomet" na svou obhajobu musím říct, že jména zbraní už byla přeložena, když jsem se já k překladu dostal a nechtěl jsem se v nicg vrtat. ale budiž. jestli máte někdo návrh lepší, dejte mi vědět, co nejdříve. jen připomínám, že v originále se ta zbraň jmenuje MEAN MACHINE, taky se koukněte na obrázek a bacha! neměl by to být příliš dlouhý název - jak mi jeden člověk třeba navrhoval "futuristicky vyhlížející rotační kulomet"

  3. #3
    Guest

    Default minomet

    co treba Střevarváč nebo neco takovyho? )

  4. #4
    Guest

    Default min

    nebo bych klidne nechal original. je krasne vystiznej a stejne vsichni chapem co to znamena...

  5. #5
    Guest

    Default m

    nebo proste Mašinkvér...

  6. #6
    Guest

    Default

    a kdybys treba chtel s prekladem nejak helfnout, rad pomuzu...

  7. #7
    Guest

    Default to bloodytelka:

    nejvíc mi pomůže, když mi někdo napíše, kde sou chyby, nebo kde by se to dalo vylepšit. momentálně je vše přeloženo, a jen občas mi přibudou nové věci, nebo opravuji staré.

  8. #8
    Guest

    Default 2. KOLO VYBERU NAZVU PRO MINOMET

    hlasujte pro jednu z těchto možností:
    a) nechat název minomet
    b) devastátor
    c) rotačák
    d) mg82
    e) kulomet

    napište mi, prosim, svuj hlas emailem ([email protected]), zde do diskuze nebo do guestbooku na crims

  9. #9
    Guest

    Default h

    kulomet

  10. #10
    Guest

    Default

    ja bych nechal minomet
    SantaKlausFCB

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •