Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Guest

Default Say Düşürme Ve Para

İyi günler 55k sayım var tetikçiyim. Say düşürmek ve statları sayın 2katına çıkarmak istiyorum. 300 eroin tesisim var yeterli mi ? (çetem yok tek başıma bu kadar kasabildim) En azından idare eder mi 2 gün beklesem ? Birde süzdürmekten başka yolu var mı (Para çekincede say geliyor ve harcayınca eskisinden dahada fazla kalıyor)

teşekkürler.

Statlarını 2 katına çıkarabilmek için öncelikle zeka ve karizmanın 0'a yakın bir değerde olması gerekiyor. Eroin tesislerini ve diğer bina/fahişelerini satman gerekiyor. Daha sonrasında elindeki tüm parayla Kuvvet ve Tolerans alırsan 2 katına çıkarmış olursun. Dediğim gibi zeka ve karizmanı daha az bir düzeye çekmeye çalış.

Guest

Quote Originally Posted by VESIM View Post
    Statlarını 2 katına çıkarabilmek için öncelikle zeka ve karizmanın 0'a yakın bir değerde olması gerekiyor. Eroin tesislerini ve diğer bina/fahişelerini satman gerekiyor. Daha sonrasında elindeki tüm parayla Kuvvet ve Tolerans alırsan 2 katına çıkarmış olursun. Dediğim gibi zeka ve karizmanı daha az bir düzeye çekmeye çalış.
    eroin tesislerini satarsam nasıl para kazanıcam vede kavgalardan zeka gelince tekrar nasıl 0licam soygunlamı birde nasıl haplanıcam, say düşürücem ? (para olmayınca gelmeyince)

İyide sen saygınlığının iki katı güce sahip olmak istiyorsun bunları yapabilmek için hesabında paranın minumum değerde olması gerekli. Kavgalardan kazandığın zeka ilede 2 kat formulu zaten bozulacak. Parayıda soygunlardan elde etmeye bak eroin tesisleriyle aynı anda yapmaya çalışırsan tam olarak 2 katı olmaz aldığın binanın değerinde para hala hesabında kalır

Guest

tamam yaptım saol 2katı oldu ama tolerans eksik kaldı 10k kadar ve eğitim yaptım (say arttı) kuvvetinde 2k eksiği var ve diğer sezon için ve aklımda bulunsun diye (şimdide tol için ve kuvvet eksiği için morfin geliyormuş tekrar bina aldım para çekip binaları satıp tekrar haplanıcam) olay şu mu vscide soygundan kasıcaz (eğitim hep herkese zaten) binalar 300 falan olunca parayı çekip bikaç sefer satıcaz haplanıcaz zekayı 1 e indiricez öylemi moderatorum yeniyim kusura bakmayın başınızı ağrıttım çok çok teşekkür ederim

teşekkürler, iyi günler.

Sana benim önerim önce para kas vs ci kasma 400 500k olana kadar soygun atın daha sonra hesabınızı 0 stat olana kadar sağın en kötü şartta 150-200 zeka-karizma kalsın ondan sonra 999 999 999 999 diye kuvvet + tolerans haplan hesabında bina, fahişe para bırakma bak sonunda ne oluyor. Şöyle düşün 30k saygınlık 50k kuvvet 50k tolerans ama 10k karizma 10k zeka olur, 5k zeka olursa 55k kuvvet olur buna göre hesaplarını yap.

Guest

tamam teşekkürler

Vesim den beklenmicek vsci tavsiyeleri mantığını kapmış bir yerlerden

Guest

Quote Originally Posted by tribalenfeksiyon View Post
    Vesim den beklenmicek vsci tavsiyeleri mantığını kapmış bir yerlerden
    aslında baya kolaymış hocam bilmiyordum bi türlü yapamadım 300 tane bina alıyosun alana kadar soygun çete ne yapabiliyosan kasıyosun sonra binaya göre 80 mil verince (ben 40-55k arasıyken yaptım bana göre bu başkasını bilmem max 300 ve küsürat bina alınıyordu) verdiği malları çekip binaları satıyosun sonra kuvvet tolerans haplanıyosun say statların 2 katı oluyor ben yapmıştım oldu tol eksik kalınca tole yüklendim gene bozuldu tekrar yapıcam

Guest

biraz eksik kaldı statlar sayın 2katı oranına göre