Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
  1. #1
    Guest

    Default Slovenský preklad The Crims

    Tak teraz pod novym nickom BojovnickaSVK som prelozil The Crims do slovenciny. Ak najdes nejaku chybicku tak ju sem postni v tvare.

    NAPRIKLAD:
    Chybny text: Dilar
    Miestoíler

    Alebo ak máš tiež pripomienky na vylepsenie alebo námety tak to sem postni tiez.

  2. #2
    Guest

    Default

    No v terajšom preklade TC je chýb ešte dosť. Ale je ich až moc na to, aby som ich tu vymenovával. Takže sa xcem opýtať, ako by bolo možné to celé preloźiť? Ja by som to totiž rád celé preložil, bolo by to rýchlejšie ako jednotlivé vymenovávanie chýb a hádam by mi nič neuniklo.

  3. #3
    Guest

    Default

    No tak bolo by to mozne zeby som ti prepozical moje heslo do toho prekladaca TC, ale mozno by si mal spociatku v tom chaos. Ale ak chces tak my napis na moje ICQ:194313515 ake chyby tam su bo ja to vkuse upravujem a vylepsujem pre vas

  4. #4
    Guest

    Default

    No myslim, ze by bolo lepsie, keby si mi to heslo prepozical, bo pisat ti cez ICQ tie chyby by bola zbytocne zdlhava robota. Ak ti to teda nevadi samozrejme.
    A btw ako si sa k prekladu vôbec dostal? To bol nejaký konkurz na SVK preklad TC?

  5. #5
    Guest

    Default

    no ja bych to neprenechaval nekomu s 300 respektem, je taky potreba aby te hre trochu rozumnel

  6. #6
    Guest

    Default

    Tak my aspon napis v ktorych sekciach to je. A k tomu prekladu som sa dostal s vlastnej iniciativy. Len tak som si povedal ze kontaktujem kamosa Nooka jedneho s adminov TC aby my dal prava na SVK preklad ale on nato nemal opravnenie a tak my dal mail na Head Admina Memoxa a nasledne aj ICQ a uz to slo samo. A ako vyplatu dostavam 100 kreditov tyzdene ze sa o to staram a upravujem chyby. A ked uz tak som robyl SVK preklad tak sa kamos Koffisko vyd pane ucitely podujel ze dokonci CZE preklad a bude sa on starat tak som mu to dohodol.

  7. #7
    Guest

    Default

    A este som povybavoval par veci ako napr.: zaradenie nasho CZ/SK fora do stuffu, vybavenie tejto sekcie, spristupnenie kredytov v CZ/SK, a dobre zstahy s adminmy. Inak mam kontakt na adminov Nook, Thorieff a Memox

  8. #8
    Guest

    Default

    Kua 100 kreditov?
    No pekne... ok, tak ti tu zopar veci vypisem.
    Úvod (noviny): Kde je "ROZÚRENÝ!" by malo byť skôr "VZBURA!" alebo tak.
    Dole je Čas vypršal, má to byť Zostávajúci čas.
    Panel vľavo: Napadnutia - Daj nejakému bastardovy na búdku. Má tam byť bastardovi.
    Kšefty. Zaćni podnikať v byznyse. Má tam byť v biznise.
    Lapák. Si nasratý? Ťažšký život! má byť Niekto ťa bonzol? Ťažký život!
    Panel vpravo: Nálada-ako to, že napr. česi majú super a potom eśte aj vznáśam sa, kdežto my máme super na obidve štádiá?

    Napadnutia: ...ktorých si niekde stretol, a musia mať 100 rešpekt. má byť ...a musia mať aspoň 100 rešpekt.
    -Stačí ak ho niekde ktokoľvek s nich stretol. tam má byť Ak je tvoja obeť členom nejakého gangu, stretnete sa v boji s celým jeho gangom.

    Zlodejina: Drb hovorý perfektný zločim je taký ktorý si vykonal bez výčitiek svedomia. Očividná samovražda... To je úplne od veci, má to byť Mýtus hovorí, že dokonalým zločinom je uboda´t niekoho cencúľom. Samoznićujúci dôkaz...
    Niektoré krádeže sú preteba priťažšké - Má byť Niektoré krádeže sú pre teba priťažké
    ...počet gangstrov a zahaj akciu... - má tam byť ...a zaháj akciu.... Inak ten koniec som v ENG verzi moc nepoxopil, takže toto je dobré.
    Názvy jednotlivých krádeží sú trošku mimo, ale to nie je podstatné, takže môže ostať.

    potom Prevoz peňazý - Má byť prevoz peňazí.
    burza cených papierov - burza cenných papierov
    drodova továreň - drogová továreň
    Zvolal si gang! - Zvolať gang!/Zvolaj gang!

    zvyśok inokedy, teraz som unavený a uź sa mi to nexce pozerať...

  9. #9
    Guest

    Default

    Tak vsetko co si vypisal som opravil. Si prvy clovek co na toto zareagoval. Tie niektore veci boli preto zle prelozene lebo ked som to prekladal bolo to prvy raz. A teraz to uz musim len doladovat. A co sa ti nepaci na tynazvoch kradezy. Pokusam sa to co najviac previest na slovenske pomery. A uz som aj ja unaveny po 36 hodinach bdenia bez spanku

  10. #10
    Guest

    Default

    No pri tych kradeziach mi oproti ENG nesedela nejaka vec, ale uz sa mi to nexce pozerat, a ako som napisal, je to nepodstatne...

    Takže 2. diel:
    Lovec- Vypiš odmenu na niekoho hlavu alebo niekto na tvoju. Môžeš ponúknuť sumu za vraždu, ak ho nik nezabije do 20 dní, dostaneš speť polovycu sumy. Potrebuješ 10 výdrže na pridanie odmeny. - Má byť: Vypíš na niekoho hlavu odmenu alebo choď sám niekoho uloviť. Môžeš nastaviť cenu za zabitie niekoho, a ak ho nikto nezabije do 20 dní, dostaneš polovicu späť. Potrebuješ 10 výdrže aby si pridal odmenu.
    V "Odmenách" je vpravo "Suma odmien", má to byť "Počet odmien".

    Sabotáž- Podpáľ toho sukin syna! Skús vyhodiť jednu s budov konkurentov alebo mu zaby kurvu. Bude to skutočne vychcané.

    Tip: Ak dlhšie budeš plánovať tým je väčšia pravdepodobnosť úspechu. - Má byť: Podpáľ toho sukin syna! Skús vyhodiť jednu z budov konkurentov do vzduchu alebo mu zabi kurvu. Pekne ho to naserie!

    Tip: Čím dlhšie budeš plánovať tým väčšia je šanca/pravdepodobnosť úspechu.

    Potom tam, kde je Vybombnúť diskotéku by som dal radśej Vybombnúť klub/párty

    A dole je "Plánuj sabotáž", tam by bolo lepšie "Naplánovať sabotáž", ale to nie je podstatné.

    Kurvy- Ó chceš byť pasák? Je dobrá investícia kúpiť si kurvy a nechať ich pracovať. Buď pripravený na to že ti môžu zdochnúť, je to tvrdý svet. Potrebuješ 1 výdrže na kúpu/predaj a nezabudni im zobrať prachy.

    Tip: Ak máš dosť veľkú chrizmu a máš aj šťastie môžeš zbaliť kurvu aj v bare. Charizma zvišuje odmenu kurvy a určuje koľko kuriev zvládneš. - Má byť: Ó chceš byť pasák? Je dobrá investícia kúpiť si kurvy a nechať ich pracovať. Buď pripravený na to že ti môžu zdochnúť, je to tvrdý svet. Potrebuješ 1 výdrže na kúpu/predaj a na každú kurvu ktorej zoberieš prachy.

    Tip: Ak máš dobrú charizmu a aj šťastie, môžeš nájsť nejakú kurvu zadarmo aj v Nočných Kluboch a Divokých Párty. Tvoja charizma takisto zvyšuje výnosnosť kurvy a určuje, koľko kuriev zvládneš.

    A eśte namiesto výplata/deň by malo byť skôr výnosnosť/deň

    Zbrojovka- Zbrane
    Bojuj proti zbrani zbraní! Kúp si búchačku a odstreľ im gebuľu. - Bojuj zbraň proti zbrani! Kúp si búchačku a odstreľ im gebuľu.

    Ochranka
    Najmi si ochranku na ochranu tovární, kurev a svojich budov. Ochranka ti helfne keď sa ti nejaký bastard pokusí sabotovať kšefty. - .....ochranu tovární, kuriev...., ....bastard pokúsi...

    Zbrane - Marťan 513? lol, má to byť Laserová pištol alebo tak, ale toto je haluzné , a inak Míňomet LOL - tam bolo Mean Machine, takže niečo ako Zlá Mašina alebo Zákerná mašina.

    Ochranka - Hrdina z Afganistanu bol v ENG verzi Bývalým ruským elitným vojakom, ale to nevadí.

    Díler - Jo chlape! Mám pár čerstvých vecí s prírody! 2 výdrže za kažký nákup/predaj. Bude ťa to stáť 5 % predajnej ceny tvojho svinstva. - Jo chlape! Mám pár čerstvých vecí s prírody! 2 výdrže za kažký nákup/predaj. Mimochodom, predaj tvojho svinstva ťa bude stáť 5%.

    Toľko na dnes. Tretí diel, už čoskoro

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •