Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
  1. #11
    Guest

    Default

    Tak aj treti diel oprav je konpletny a uz sa tesim na treti diel .

  2. #12
    Guest

    Default

    Wulkan, to je dobré...
    A inak v Zlodejine máš "uboda´t". Viem, že som to tu tak napísal, ale to bola chybička, ktorú žial robim často, namiesto mäkčeňa dám dĺžeň, takže ak takéto chyby nájdeš, NEPÍŠ ich do prekladu...

    Tretí diel je tu!

    Budovy: Musíš mať veľa penazý na to, aby si si koúpil nejaký barák, ale časom sa ti to vyplatí! Ak potrebuješ viac miesta na kurvy, tak si kúp bordel. Cena za deň sa ti bude strhávať sama z hotovosti. Keď nebudeš mať na provoz, tak budove bude pozastavena produkcia a prídu na rad úroky.

    Tip: Tvoja inteligencia ovplivní výrobu a efektívnosť tvojich pracovníkov. - Musíš mať veľa peňazí na to, aby si si kúpil budovu, ale skôr či neskôr sa ti to vráti! Ak potrebuješ viac miesta na kurvy, kúp si bordel. Cena za deň je cena za udržiavanie budovy v chode. Ak nemáš prachy, výroba bude pozastavená a dlh bude narastať. Cena sa bude sama strhávať z tvojich peňazí.

    Tip: Tvoja inteligencia takisto určuje, koľko budov môžeš mať, a ovplyvňuje a zvyšuje produktivitu tvojich budov.

    Nočný život: Môžeš cítiť pulzovanie basáku a svojom bruchu. Prečo máš byť vonku keď môžeš ísť dnu a stretnúť pár šmejdov. Prečo piť a šofárovať keď môžeš huliť a lietať? Potrebuješ vstupenku na vstup, máš XY vstupeniek. - Už zvonku cítiš pulzovanie basáku v tvojom bruchu. Ale prečo by si mal ostať vonku, keď môžeš ísť dnu a stretnúť pár šmejdov. Načo chlastať a šoférovať, keď sa môžeš zhuliť a lietať? Na vstup potrebuješ vstupenku, máš XY vstupeniek.

    Kšefty: Chceš byť obchodník? Je to dobé ak máš dosť prachov. Môžeš predávať drogy ostatným hráčom v nočných baroch a divokých párty, na divokých párty môžeš predávať viac drog a v nočných baroch len najviac tri rozne drogy. Denne musíš platiť za údržbu aby si mohol podnikať. Ak nemôžeš platiť produkcia bude pozastavená a dlh bude narastať. Náklady budú automaticky strhávané s tvojej hotovosti. - Chceš byť obchodníkom? Je to dobrá investícia, ak vieš, ako na to. Môžeš predávať drogy ostatným hráčom aj v Nočnom Klube, aj na Divokej Párty, ale Divoká Párty má viac miesta pre ľudí a v Nočnom Klube môžeš predávať maximálne 3 drogy. Cena za deň je cena na to, aby klub fungoval. Ak nemáš prachy, činnosť klubu/párty bude pozastavená a dlh bude narastať. Cena sa bude sama strhávať z tvojich peňazí.

    Doky: Doky,sú miesto pre ožratých námorníkov a všeliaku lenivú smečku. Maj oči na šťopkách. Často sa stane že niekto bude chcieť koúpit veľkú dávku. Keď loď dorazí, vždy stúpne cena na trhu. Keď to budeš vedieť v predstihu tak na tom pekne zbohatneš.

    Morský vlk
    ***** drát! Čo že to chceš? Nevidíš, že tu mám milú návštevu? Čuráku, teraz ma neotravuj! Daj mi 10 kreditov a až sa sem niečo dojebe, tak ti dám vedieť. Teraz už ***** konečně vypadni!! Máš XY kreditov.
    Klikni sem pre doplnenie kreditov. -
    Doky, miesto pre ožratých námorníkov a špinavý biznis. Maj oči otvorené, pretože niekedy do prístavu priplávajú lode. A tie väčšinou chcú odkúpiť veľké množstvá drog. Keď loď dorazí do prístavu, cena určitej drogy na trhu stúpne. Keď to budeš vedieť dopredu, môžeš na tom ľahko zbohatnúť.

    Morský vlk
    ***** drát! Čo že to chceš? Nevidíš, že tu mám milú návštevu? Čuráku, teraz ma neotravuj! Daj mi 10 kreditov a až sa sem niečo dojebe, tak ti dám vedieť. Teraz už ***** konečně vypadni!! Máš XY kreditov.

    Námestie: Stretni nových ľudí, dostaň z nich nejaké informácie a ak im nerozumieš, tak im aspoň roztrtkaj hubu. Spamovanie bude potrestané, vážně! - Tu na námestí môžeš stretnúť nových ľudí a pokecať si s nimi. Správaj sa slušne! Opakovanie sa a spamovanie bude potrestané!

    Kasíno: Cítiš štastie v gaťiach? Nech je to čo je to, hraj dokedy máš za čo. Hrá sa Blackjack, tj. kto sa najviac priblíži 21, alebo skús šťastie v lotérii.
    Black Jack
    Skús svoje šťastie v Black Jacku.

    Maximálna stávka: $1 000 000
    Lotéria
    Skús šťastie v lotérii! Kúp si lós a vyhraj kredity. Losovanie každé 4 dni. Čím viac lósov tým večšia výhra.

    Lós stojí 1 kredit - Cítiš šťastie v gatiach? Či už si tu pre zábavu alebo biznis, môžeš hrať naveky, ak máš prachy. Vyskúšaj šťastie pri BlackJacku alebo vyhraj v lotérii.

    Black Jack
    Vyskúšaj svoje šťastie pri Black Jacku.
    Maximálna stávka: $1 000 000

    Lotéria
    Vyskúšaj svoje šťastie v lotérii. Kúp si lós a vyhraj hromadu kreditov. Nové losovanie každý štvrtý deň. Čím viac predaných lósov, tým väčšia výhra.

    Lós stojí 1 kredit.

    Vitaj sviniak! Tak sa pozrime koho to tu máme, no ty vyzeráš. To nevadí, mohlo byž horšie. Tak poď, my ti tu a tam niečo pridáme alebo ubereme!

    Plastika
    Potrebuješ rýchlu a drastickú zmenu?

    Detox
    Vyzerá to že máš rád pohotovosť, ale nebojsa my sa o teba postaráme.
    Cena: $75 200 - Vitaj ty malý červ. Mám tu niečo pre teba. No, ukáž sa mi, hmm, no ty vyzeráš... Ale neboj sa, mám tu niečo presne pre teba.

    Plastika
    Potrebuješ rýchlu a drastickú zmenu?

    Detox
    No, vyzerá to, že si sa dobre zhulil, čo? Ale neboj sa, my ťa dáme dohromady.

    Banka: Vitajte v CrimCity Banke. Ulož si tu svoje prachy na bezpečné miesto pred šmejdmi. Úroky sa môžu vyšplhať až k $100.000. Potrebuješ 3 výdrže aby si niečo vložil.

    Zaujímavé tempo: 2 % za deň - Vitaj v CrimCity Banke. Ulož si tu svoje prachy, a postupne sa ti k nim bude pribalovať úrok až do $100 000. Aby si si uložil prachy, potrebuješ 3 výdrže.

    Úroková sadzba: 2% za deň

    Lapák: Lapák je miesto šmejdov a kriminálnikov, ako ty. Jediný rozdiel medzi tebou a nimi je ze niesi v lochu. Buď ostražitý a stráž si tvrdých chlapcov.

    Vlapáku je práve XY gangstrov. - Lapák je miesto pre šmejdov a kriminálnikov ako si ty. Jediným rozdielom tebou a nimi je, že nie si v lochu. Zatiaľ. Dávaj si bacha, pretože lapák dokáže zlomiť aj tých najtrvrdších chlapov.

    V lapáku je práve XY gangstrov.

    Toľko k sekciám, teraz už len ku zvyšku.
    Dole je Prítomný: XY, lepšie by bolo Online: XY, je to také medzinárodné...
    Tajné správy: Toto je archýv tajných správ ktoré vám boli poslané. Po prečítaní ich spáľ. - Toto je archív tajných správ, ktoré ti boli poslané. Prečítaj si ich, alebo ich spáľ.

    Priatelia: Priateľov si drž blízko ale nepriateľov ešte bližšie. Nikdy to neporuš. Byť gangstrom je ťažšká práca a priatelia sa ti môžu občas šiknúť.

    Tip: Červené kontakty sú len dočasné a počase zmyznú. - ....gangstrom je ťažká práca...
    ----dočasné a po čase zmiznú.

    Priatelia: Priateľ je priateľ, ale lepší je ten čo má trávu.

    Byť členom gangu má svoje výhody. Spolu viete kradnúť lepšie a viac. Keď si vytvorýš gang tak len ty budeš môcť pozývať nových kumpánov, ty budeš boss. Potrebuješ aspoň 50 rešpektu aby si si mohol založiť gangu alebo sa k nejakému pridať.

    Tip: Tvoja inteligencia a charizma ovplivný koľkým gangstrom dokážeš šéfovať. - ...Keď si vytvoríš gang....
    ....aby si si mohol založiť gang....

    OK, posledných pár menu zajtra v štvrtom, a dúfam, že poslednom dieli.

  3. #13
    Guest

    Default

    Tak a je to. Uz som sa bal ze sa 3 casti nedockam. Skus niekedy na nase fanusikovske forum www.crims.iczko.net a mozno tam najdes nieco zaujimave.

  4. #14
    Guest

    Default

    VČera som mal výpadok i-netu, takže až dnes...
    4 diel je tu, radujme sa....
    LOGIN:
    The crims sa odohráva v CrimCity - metropole pre gangstrov, lumpov a kriminálnikov. Máš obnedzený čas na to aby si si zarobyl čo najväčší rešpekt ako budeš môcť. Ten kto bude mať na konci hry najviac rešpektu vyhrá! - The Crims sa odohráva v CrimCity - metropole pre gangstrov, lumpov a kriminálnikov. Máš obmedzený čas na to, aby si si zarobil čo najväčší rešpekt. Ten, kto bude mať na konci hry najviac rešpektu vyhrá!

    Výherca $400!
    Najlepší medzinárodný hráči tohto kola vyhrajú: - Vyhraj $400! Najlepší medzinárodní hráči tohto kola vyhrajú:

    Vľavo: Štatistiky: Tý naj v TOP 10 - Tí naj v TOP 10
    Gangové štatistiky: Najrešpektované gangy - Najrešpektovanejšie gangy

    A hore je "Prosím prezívku" - "Prosím prezývku"
    Pod tým tlačítko "Prezívka" - "Prihlásiť sa"

    Kredity: Kredity môžeš použiť na reklamu, napríklad prepustiť s väzenia, získať nejaké informácie alebo kúpiť osobú starostlivosť v nemocnici.

    Máte na výber viac metód kúpi kreditov pre vašu krajinu. Začnite vybraním vašej krajiny ak nebola automaticky nastavená (Krok 1). Prikročte k výberu metódy platby (Krok 2).

    Tip: ak máš kredity, nemusíš vydieť reklamy. - Vďaka kreditom máš rôzne výhody, môžeš sa napríklad dostať z väzenia, získať cenné informácie alebo si zaplatiť osobnú starostlivosť keď si zranený.

    Ponúkame rôzne metódy platby v závislosti na tvojej krajine. Najprv si vyber svoju krajinu, ak ešte nie je vybratá (krok 1). Pokračuj kliknutím na jednu z možných metód platby (krok 2).

    Tip: Ak máš kredity, neuvidíš reklamy.

    .....
    Použi alebo si pozry kódy - Použi alebo si pozri kódy.

    Automatické odhlásenie: Bol si odhláseý pretože si bol neaktívny - ...si odhlásený, pretože...

    Rekrútovať: Môžeš zarobiť extra prachy rekrutovaním nových gangstrov. Dáme $5 na tvoj účet v crims banke za každého človeka čo ten link navštívi.

    Bacha: spam, proxy servery a podobné sú ZAKÁZANÉ, sledujeme všetko a mažeme ľudi čo porušujú pravidlá.

    Your uniqe link is: - Môžeš zarobiť extra prachy rekrutovaním nových gangstrov. Dáme $5 na tvoj účet v crims banke za každého človeka čo ten link navštívi. Môžeš použiť tvoj link hocikde, alebo použi formulár dole aby si najal tvojich kamošov.

    Bacha: spam, proxy servery a podobné sú ZAKÁZANÉ, sledujeme všetko a ľuďom, čo porušujú pravidlá dávame BAN.

    Tvoj špeciálny link je:

    Profil: Editovať profil:
    Popisky - Popis

    Kniha návštev: On/Off - Zapnutá/Vypnutá

    Akvalizovať profil - Aktualizovať profil

    Aby si zmenil svôj profil použi formulár dole, príde ti mail s kódom k potvrdeniu. Ak meníš mail, tak príde pól kódu na pôvodní a druhá pólka na ten nový, daj si ich dokopy. Kód napíš sem dolu ako potvrdenie zmien. Kód platí len 24 hodín. - Aby si zmenil svôj profil použi formulár dole, príde ti mail s kódom k potvrdeniu. Ak meníš mail, tak príde pol kódu na pôvodný mail, a durhá polka na nový mail, daj ich dokopy. Dole napíš potvrdzovací kód na potvrdenie zmien. Kód platí len 24 hodín.

    Pomoc: Fórum: ...iných hráčov a a poradiť... - ...iných hráčov a poradiť...
    Obchodná otázka:
    Ak máš otázky okolo reklamy, partnerstve, sponzorovaní, interwiu alebo alebo niečom inom okolo obchodu kontakhuj náš tu. - Ak máš otázky ohľadom reklamy, partnerstva, sponzorovania, interview alebo ohľadom hocičoho iného okolo obchodu, kontaktuj nás tu.

    HOTOVO!!! Keby som ešte na niečo prišiel, ozvem sa. Ďakujem za ochotu, KillerSVK!

  5. #15
    Guest

    Default

    Tak a serial o The Crims sa skoncil. Mozno sa dockame v blizskej dobe volneho pokracovania.

    Jediny text ktory sa v hre nedal prelozit je: Your uniqe link is:

    Neni zaco dakovat ja to robym rad Skor by som ti mal byt vdacny ja ze si odvazil a napisal sem chybicky ktore som mal v preklade

  6. #16
    Guest

    Default

    Nechcem tlačiť alebo niečo, ale len tak zo zvedavosti sa pýtam: kedy bude 4. oprava podľa 4. dielu "seriálu" ?

  7. #17
    Guest

    Default

    Tak 4 oprava by mala byt ked sa adminek Zed7 objavy na ICQ cize dnes tak okolo 23:00 miestneho casu. A jukni sa na to nase forum link je www.crims.iczko.net zmenil som tam temu na COSA NOSTRA

  8. #18
    Guest

    Default

    jj, na fore som uz regnuty, ale nasiel som este chyby.

    Keď posielam nejakú správu napríklad vo vezení alebo na námestí alebo v gangu....tak dole je "Pozvať". To má byť "Potvrdiť", alebo "Poslať".
    A eśte v Kšeftoch, keď mám podnik, tak pri cene vstupného je "Vstup voľný" alebo take dačo, to má byť "Vstupný poplatok".

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •