Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Kukly :)

  1. #1
    Guest

    Default Kukly :)

    Witam
    mam pytanie odnosnie "kukiel" a konkretnie czy cos w tej kwestii sie zmieni?
    Chodzi mi o to ze nie mozna miec wiecej niz jednego konta w grze ale co mi po tym jezeli np. zaczynam grac dochodze do gangu i nagle pelno ssan
    strace przykladowo 30k stat a gracz ktory uzywa kukiel dostanie bana w polowie edycji co w ogole mnie nie satysfakcjonuje i mysle ze rowniez wszystkich.. bo czasu poswieconego na zdobycie stat to nie zwroci. Nie wazne w jakim etapie gry sie zacznie bo " ssan " poprzez multi konta i tak jest pelno i co z tego ze ktos dostanie bana na koniec skoro ja wiekszosc gry mam utrudnione ? Ktos kto gra uczciwie a nie jest " topowym " graczem ma podwojnie utrudniona
    gre i z jego punktu widzenia ta gra traci sens.

    Wiec ja sie pytam czy cos bedzie zmieniane ? ; )

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    "Coś" czyli czego oczekujesz ?

  3. #3
    Guest

    Default

    to juz jakby sprawa administracji ... moze zmienic pkt 2 w regulaminie .. lub bardziej go egzekwowac .. nie wiem

  4. #4
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Skoro dajesz jakiś pomysł to daj jakieś rozwiązanie. Każdy może powiedzieć... "Zmieńcie coś w grze" i tu juz Administracja ma myśleć co zmienić ? Masz jakiś pomysł to napisz go.
    Co byś zmienił w pkt 2 ?

  5. #5
    Guest

    Default

    Hmm no wydaje mi sie ze po to jest administracja Najlepiej to bym go usunal i tyle bo i tak mnostwo graczy ma multi.. a jezeli nie usunac to tak jak mowilem wyzej bardziej go egzekwowac bo co to komu da ze np. po 2 tygodniach ktos dostanie bana na 10 kont ..

  6. #6
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Jeśli w grze masz taki sam nick jak tu to wiem dlaczego tak domagasz się zmian.

    Użytkownik jest zbanowany za złamanie regulaminu w pkt Rule 2. You are not allowed to play with more than one account. You have been caught using these accounts: 15980648, 16048906, 16060519, 13994229, 16060525, 16054499, 16066452"
    Wydaje mi się, że jesteś idealnym przykładem tego, że Administracja bardzo dobrze egzekwuje punkt 2 regulaminu.
    Last edited by Tonik; 09-08-2012 at 10:36 PM.

  7. #7
    Guest

    Default

    Tak tez myslalem ze przytoczycie to aby zamknac temat? splawic? tak to jest moje gralem na kuklach od 88 dnia tc bodajze do 113 dnia tc bana dostalem cos kolo 116 czyli zajelo wam to tydzien ( na pewno dobrzee to egekwujecie? O tym przeciez mowie ze dostane bana po tygodniu.. ale to tylko ja i jest jeszcze takich masa ktorych sam znam ) z kukiel korzystalem dobre 3 dni przez co zdazylem wyssac 400k wyciagnijcie wnioski.. TO jest idealny przyklad tego ze jest to zle egzekwowane.

  8. #8
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Uwierz, że nie grasz w TC sam. Automat nie wykryje wszystkich graczy, którzy kombinują jak tu nie zostać wykrytym. Osoby, które zajmują się sprawdzaniem graczy sprawdzają ich dziennie zapewne dziesiątki... sprawdzili w końcu i Ciebie dlatego zostałeś ukarany banem (nie od razu).

  9. #9
    Guest

    Default

    Ale ja caly czas o tym mowie ze ok bana dostanie kazdy kto gral na kuklach w pelni sie zgadzam chodzi mi o czas wykrywania multi kont i o tym ze inni gracze caly czas na tym cierpia tutaj wlasnnie idealnym przykladem jestem ja dostalem bana ale ktos te 400k stat musial stracic

  10. #10
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Dlatego napisałem, że automat nie jest w stanie wykryć sam wszystkich multikont, a osoby zajmujące się tym nie są w stanie same dziennie prześwietlić tylu kont, aby wszyscy, co używają multi zostali ukarani.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •