Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 84

Hybrid View

  1. #1
    Guest

    Default co wy zmieniliście w tym tc...

    co to kurwa ma byc.. ze po 1 hicie wypierdala odrazu z gangu... bez kitu zwala zostawiacie takie gowna jak zagadki , rumunow ktorzy na botach cisna i na mul;ti a takie gowna wprowadzacie bez kitu tc schodzi na psy.. i jak tu staty robic ;/ po donie.. jak nie tylko ga.. bez kitu bez sens..

  2. #2
    Guest

    Default

    dokladnie mowilem o tym..

  3. #3
    Guest

    Default

    nic mi nie mow.. (...)
    a co jesli sie ma zywa kukle !... gracza ktory jest w gangu i chce go wystawic.. a nie ma multi , to tez podlega pod rule 2 i dirty ? suchar kurwa suchar...
    Last edited by WenezuElo; 09-09-2012 at 07:51 PM.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Największa bzdura jaka została wprowadzona na TC. Gratulacje dla pomysłodawcy bycia takim idiotą i dla ludzi którzy wprowadzili tę zmianę.
    Zgadzam się z graczem CiemnaStrefaRPK w 100%.

  5. #5
    Guest

    Default

    Jakbyscie byli tyle razy ssani co kowcyk to tez byscie błagali,zeby takie zmiany zostały wprowadzone.. kowcyk (clap), pełen szacun .. coraz ciekawsze pomysły.. A jak tam Twoje wojowanie o to by zwykły gracz mógł ugrac SOLO edycje? Dlaczego nie accujesz teraz tego nuuuudnego FK?? Przeciez to takie ekscytujące klikać bezmyślnie "dołącz do skoku" X h na dobe.. A no taak, nie masz jeszcze tylu stat przez te ssania .. wybacz, nie pomyślałem. Bless \m/

  6. #6
    Guest

    Default

    Coraz więcej nowych, "świetnych" pomysłów. Oby tak dalej! Rozumiem wybujałą wyobraźnie graczy, którzy nie mają pojęcia o grze i wymyślają takie bzdury, ale ciężko mi zrozumieć developerów, którzy są odpowiedzialni za zmiany wprowadzane w grze i wprowadzają takie gówno... Najwidoczniej sami nie mają zbyt wielkiego doświadczenia w grze i nie wiedzą o tym, że zepsuli główną część gry. Gratulacje!

  7. #7
    Guest

    Default

    ja powiem tak ... popierdolony pomysl ... poniewaz co kiedy, lider dostanie ga z klubu np , rozpadnie sie automatycznie gang i chuja po nim zostanie taka prawda .. nawet jak gang atakujacy przegra... SPRAWDZALEM! popierdolone !!! Dokładnie TC polegało na atakowaniu gangiem !.. a nie samym accowaniu x czasu na dobe.. Popierdolone jak zrobic staty , po wbiciu dona czy tez dalszej rangi... biegac w klubie i wpizde dostawac od graczy ktorzy boca.. Naprawde brawo!...
    Last edited by ciemnastrefarpk; 09-09-2012 at 05:48 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •