Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 84
  1. #1
    Guest

    Default co wy zmieniliście w tym tc...

    co to kurwa ma byc.. ze po 1 hicie wypierdala odrazu z gangu... bez kitu zwala zostawiacie takie gowna jak zagadki , rumunow ktorzy na botach cisna i na mul;ti a takie gowna wprowadzacie bez kitu tc schodzi na psy.. i jak tu staty robic ;/ po donie.. jak nie tylko ga.. bez kitu bez sens..

  2. #2
    Guest

    Default

    dokladnie mowilem o tym..

  3. #3
    Guest

    Default

    nic mi nie mow.. (...)
    a co jesli sie ma zywa kukle !... gracza ktory jest w gangu i chce go wystawic.. a nie ma multi , to tez podlega pod rule 2 i dirty ? suchar kurwa suchar...
    Last edited by WenezuElo; 09-09-2012 at 07:51 PM.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Największa bzdura jaka została wprowadzona na TC. Gratulacje dla pomysłodawcy bycia takim idiotą i dla ludzi którzy wprowadzili tę zmianę.
    Zgadzam się z graczem CiemnaStrefaRPK w 100%.

  5. #5
    Guest

    Default

    Jakbyscie byli tyle razy ssani co kowcyk to tez byscie błagali,zeby takie zmiany zostały wprowadzone.. kowcyk (clap), pełen szacun .. coraz ciekawsze pomysły.. A jak tam Twoje wojowanie o to by zwykły gracz mógł ugrac SOLO edycje? Dlaczego nie accujesz teraz tego nuuuudnego FK?? Przeciez to takie ekscytujące klikać bezmyślnie "dołącz do skoku" X h na dobe.. A no taak, nie masz jeszcze tylu stat przez te ssania .. wybacz, nie pomyślałem. Bless \m/

  6. #6
    Guest

    Default

    Coraz więcej nowych, "świetnych" pomysłów. Oby tak dalej! Rozumiem wybujałą wyobraźnie graczy, którzy nie mają pojęcia o grze i wymyślają takie bzdury, ale ciężko mi zrozumieć developerów, którzy są odpowiedzialni za zmiany wprowadzane w grze i wprowadzają takie gówno... Najwidoczniej sami nie mają zbyt wielkiego doświadczenia w grze i nie wiedzą o tym, że zepsuli główną część gry. Gratulacje!

  7. #7
    Guest

    Default

    ja powiem tak ... popierdolony pomysl ... poniewaz co kiedy, lider dostanie ga z klubu np , rozpadnie sie automatycznie gang i chuja po nim zostanie taka prawda .. nawet jak gang atakujacy przegra... SPRAWDZALEM! popierdolone !!! Dokładnie TC polegało na atakowaniu gangiem !.. a nie samym accowaniu x czasu na dobe.. Popierdolone jak zrobic staty , po wbiciu dona czy tez dalszej rangi... biegac w klubie i wpizde dostawac od graczy ktorzy boca.. Naprawde brawo!...
    Last edited by ciemnastrefarpk; 09-09-2012 at 05:48 PM.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Quote Originally Posted by ciemnastrefarpk View Post
    ja powiem tak ... popierdolony pomysl ... poniewaz co kiedy, lider dostanie ga z klubu np , rozpadnie sie automatycznie gang i chuja po nim zostanie taka prawda .. nawet jak gang atakujacy przegra... SPRAWDZALEM! popierdolone !!! Dokładnie TC polegało na atakowaniu gangiem !.. a nie samym accowaniu x czasu na dobe.. Popierdolone jak zrobic staty , po wbiciu dona czy tez dalszej rangi... biegac w klubie i wpizde dostawac od graczy ktorzy boca.. Naprawde brawo!...
    Świetne i trafne słowa. Cieszę się że to wyszło od gracza z zewnatrz, bo zaraz kowcyk bedzie płakał ze wypowiada sie o tym pomysle tylko mój Team

  9. #9
    Guest

    Default

    Odniosę się do Waszych zarzutów w miarę krótko i zwięźle, bez personalnych wycieczek od których Wy się nie możecie powstrzymać:

    1. Pomysł auto-kicka z gangu po raz pierwszy został rzucony już niedługo po wprowadzeniu zakazu multi, poszperam na forum by go znaleźć.
    2. Owszem, ze 2-3 edycje temu zgłosiłem taki pomysł Memoxowi, ale wtedy stwierdził, że nie ma szans na wprowadzenie tego, bo nie chce przesadnie zautomatyzować gry.
    3. Samą ideę uważam za słuszną ale w formie dania liderowi wyboru - czy chce ustawić dla swojego gangu opcję auto-kicka czy nie i nie w takiej formie, że wprowadza się to w trakcie edycji, jeśli już to powinni to wprowadzić od początku następnej rundy.
    4. Nie miałem do południa jakiegokolwiek pojęcia, że taka zmiana zostanie wprowadzona, więc skończcie narzekać na to że rozpieprzam Wam grę. Bo Wam może będzie trochę trudniej robić staty, ale nowi gracze nie będą ich tyle tracić, jeśli tylko dopracują to o możliwość wyboru przez lidera to naprawdę pomysł wyrównuje szanse graczom i Gangom a nie premiuje granie w kilkuosobowych ekipach.

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by LowcaZiemniakow View Post
    Odniosę się do Waszych zarzutów w miarę krótko i zwięźle, bez personalnych wycieczek od których Wy się nie możecie powstrzymać:

    1. Pomysł auto-kicka z gangu po raz pierwszy został rzucony już niedługo po wprowadzeniu zakazu multi, poszperam na forum by go znaleźć.
    2. Owszem, ze 2-3 edycje temu zgłosiłem taki pomysł Memoxowi, ale wtedy stwierdził, że nie ma szans na wprowadzenie tego, bo nie chce przesadnie zautomatyzować gry.
    3. Samą ideę uważam za słuszną ale w formie dania liderowi wyboru - czy chce ustawić dla swojego gangu opcję auto-kicka czy nie i nie w takiej formie, że wprowadza się to w trakcie edycji, jeśli już to powinni to wprowadzić od początku następnej rundy.
    4. Nie miałem do południa jakiegokolwiek pojęcia, że taka zmiana zostanie wprowadzona, więc skończcie narzekać na to że rozpieprzam Wam grę. Bo Wam może będzie trochę trudniej robić staty, ale nowi gracze nie będą ich tyle tracić, jeśli tylko dopracują to o możliwość wyboru przez lidera to naprawdę pomysł wyrównuje szanse graczom i Gangom a nie premiuje granie w kilkuosobowych ekipach.
    W skrocie Ci odpowiem , pojebany jestes. Co ze starymi graczami ? Pisałes "2. Owszem, ze 2-3 edycje temu zgłosiłem taki pomysł Memoxowi, ale wtedy stwierdził, że nie ma szans na wprowadzenie tego, bo nie chce przesadnie zautomatyzować gry." No to własnie ja kurwa zautomatyzowali , opiera sie ona tylko na accowaniu 24h. Brawo! A jak już by mieli cos takiego wprowadzić to powinni zmienic caly silnik gry , np. tansze staty w hospie. I wieksza ilosc $ za wykonany skok.
    Last edited by ciemnastrefarpk; 09-09-2012 at 06:12 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •