Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9
  1. #1

    Default porażka wielka :S

    siemano ;d to co sie dzieje na tc to porazka wielka dokladnie chodzi mi o edycje o te zmiany to jest nie powazne ... dosc ze jest zle to bedzie jeszcze gorzej z tego co slyszalem.. zobaczcie ile teraz jest ludzi online jak jest 1k to jest dobrze ;] bo kowcyk ma takie zajebiste pomysly a memox duren go slucha no to za pare edycji beda sobie w 2 napierdalac w the crimsa .. zobaczcie sami ile bylo ludzi w 40-49 edycji a ile jest teraz :S wiadomo jak jest mniej ludzi to mniej kredo schodzi a chyba lepiej zarobic wiecej no nie memox ? mysle ze jakby wrocily zasady stare to by wiecej ludzi gralo oczywiscie nie ze zrobilibyscie jedna ede stara a pozniej zmienili juz .. tylko na 2-3 edycje zrobic takie zasady + do tego nie wiem jakas reklame czy cos i mysle ze bedzie sie wszystkim lepieeeej gralo nastepnym razem przy zmianaach tak utrudniajacych mozliwosc gre lepiej zalozyc post na forum i taka jak by ankiete z tego zrobic , niz stracic mnostwo graczy ... komu sie podoba zeby wrocily edycje z 40-49 edy ? to niech napisze pozdro / KosteK

  2. #2
    Guest

    Default

    szczeze ? był bym za, nawet bardzo Popieram w 100% Kostka, w tamtych edach było wiecej populacji na tc , a teraz jak jest 1k to jest szał pozdrawiam CiemnaStrefaRPK.

    PS. Te nowe zmiany powinny byc ankietowane , biorac pod uwage starych jak i nowych graczy i zliczenie tylko wypowiedzi tak / nie. Jesli w waszych zmianach chodzi takze o dobro gry jak i graczy .

  3. #3
    Guest

    Default

    w 100% podzielam pomysl kowcyka ! i sprawdzie ze w tamtych czasach bylo wiecej osob niz teraz ! wiecej nic nie bede dodawal od siebie bo to co napisale to sie zgadzam z nim ... jedynie co to wywalcie tego kowcyka z konfy do crew niszczy ta gre !!! niech sie ogarnie wkoncu !!! jak mu nie idzie granie w tc to niech skonczy grac a nie wymysla glupoty ! i jestem pewien ze ponad 3/4 osob z tc potwiedzi pomysl kostka ! wiadomo zostana didrowcy tylko co grac nie potrafia jak i kowcyk pozdro

  4. #4
    Guest

    Default

    Zgadzam się z moimi przedmówcmi w 100% - to co się dzieje teraz na TC - to jest (delikatnie mówiąc) jakiś kabaret. Proponuję przemyśleć swoje założenia co dalszego funkcjonowania TC, bo jak tak dalej pójdzie - to na TC online będzie może z 10 osób. Każda gra (także i ta) powinna przyciągać ludzi, a póki co - to efekt jest zupełnie odwrotny.
    pozdro

  5. #5
    Guest

    Default

    Rowniesz popieram Cie kostek , i mam nadzieje ze ktos sie za to wezmie
    a co do Kowcyka , to juz dawno ktos porzadek powinnien zrobic, do wora i do jeziora , krotko mowiac :d pozdro

  6. #6
    Guest

    Default

    wogóle , kto wpadł na pomysl zeby cos zmieniac w polowie edy , od tego mieliscie bete !.. POPIERAM!

  7. #7
    Guest

    Default

    uwazaj bo zaraz dostaniesz bana bo kowcyka obrazasz a nikt go nie trwai na tc !!! wiec nie wiem po co crew nadal go trzyma ???

  8. #8
    Guest

    Default

    zeby mialo janka . Ktoremu kazdy cisnie :P hehe

  9. #9
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Widzę kontynuację poprzedniego- zamkniętego przez wene tematu. Jeśli macie jakieś pomysły to zapraszam do innej sekcji na forum gdzie dyskusja już trwa (General Discussion)

    Tymczasem zamykam i informuję, że każdy następny temat, który będzie zakładany będzie od razu usuwany.

    Dziękuję, Dobranoc.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •