Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 84
  1. #11
    Guest

    Default

    Tak płaczecie o tą zmianę, a teraz przecież będzie dużo więcej osób w klubach, bo to będzie jedyny efektywny sposób na zdobywanie stat (prócz areny). Źle Wam, że będzie można całą edę zdobywać staty w klubach a nie tylko wiecznie atakować kukły lub "swoich znajomych" którzy są w gangu? Źle Wam, że tylko najlepsi w tym fachu będą mogli robić najlepsze skoki i że nie będą one dostępne tak od razu? Może po prostu Wy nie jesteście najlepszymi , tylko mieliście za duże profity z poprzedniego stanu rzeczy i teraz drżycie że nagle znajdą się lepsi od Was?

  2. #12
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Quote Originally Posted by LowcaZiemniakow View Post
    Tak płaczecie o tą zmianę, a teraz przecież będzie dużo więcej osób w klubach, bo to będzie jedyny efektywny sposób na zdobywanie stat (prócz areny). Źle Wam, że będzie można całą edę zdobywać staty w klubach a nie tylko wiecznie atakować kukły lub "swoich znajomych" którzy są w gangu? Źle Wam, że tylko najlepsi w tym fachu będą mogli robić najlepsze skoki i że nie będą one dostępne tak od razu? Może po prostu Wy nie jesteście najlepszymi , tylko mieliście za duże profity z poprzedniego stanu rzeczy i teraz drżycie że nagle znajdą się lepsi od Was?
    Zamknij pizde bo to tylko dowiedzie tego ze ty jestes słaby w klubach. Ale do rzeczy:

    Dzieki tej zajebistej zmienie w klubach bedą napierdalały BOTy 24/7 TC upadnie i wkoncu zaczniesz zyc realnym zyciem.
    Normalny uczciwy gracz nie da rady uciec przed botem = nie zdobedzie stat = bedzie stał w miejscu = pierdolnie tą gre i poleci na inną
    Nawet jak zgłosi bota to za nim crew go zbanuje minie tydzien bo kurwa beda prowadzic sledztwo.

  3. #13
    Guest

    Default

    Proponuję używać trochę grzeczniejszej formy wypowiedzi, jak chcecie rzeczowo rozmawiać i cokolwiek załatwić - może właśnie dlatego, że umiem kulturalnie rozmawiać z ludźmi i przedstawiać im konkretne argumenty, moje pomysły wchodzą w życie - niezamierzenie i w nie do końca dobry sposób, ale jednak.

    Co do Twoich argumentów odnośnie botów: coraz mniej graczy je kupuje, gdyż to przestaje się opłacać - prędzej czy później i tak zostaną zbanowani, a kolejne ich konta są już banowane szybciej Więc jaki sens ma wydawanie 100 zł na grę w momencie gdy i tak wydatek się nie zwróci? To chyba tylko ludzie bezmyślni, tacy jak Wy mogą coś takiego robić.

  4. #14
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Quote Originally Posted by LowcaZiemniakow View Post
    umiem kulturalnie rozmawiać z ludźmi
    Quote Originally Posted by LowcaZiemniakow View Post
    To chyba tylko ludzie bezmyślni, tacy jak Wy mogą coś takiego robić.

    Nic dodać nic ująć. Tak czy siak zobaczysz ze boty bedą latać w klubach tak czesto jak Twoje durne pomysły po głowie

  5. #15
    Guest

    Default

    A gdzie w określeniu "bezmyślny" widzisz brak kultury? Chodziło mi o wasze wulgaryzmy kierowane pod moim adresem I nie tylko pod moim, no ale co tam będę się przejmował, grunt że ta gra przestanie być monopolem cwaniaczków którzy grają na kukłach albo w parę osób na jedno konto.

  6. #16
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Quote Originally Posted by LowcaZiemniakow View Post
    A gdzie w określeniu "bezmyślny" widzisz brak kultury? Chodziło mi o wasze wulgaryzmy kierowane pod moim adresem I nie tylko pod moim, no ale co tam będę się przejmował, grunt że ta gra przestanie być monopolem cwaniaczków którzy grają na kukłach albo w parę osób na jedno konto.
    Idz być kowcykiem gdzie indziej. Dążysz do tego zebyś mógł wygrać TC solo? Bo jestes nielubiany i nie masz kolegów przez to jakim idiotą jestes? Wiele razy Twoi ludzie pisalali do mnie jaką masz patologię w domu. Dobrze żyjesz w rodzinie niepełnej, ale kurwa. To tak wygląda jakbyś się z tym odnosił i pokazywał to całemu światu jaką masz patologię w domu. Na Twoim miejscu bym to ukrywał i wyciszał mikrofon, ale po co.. lepiej pokazywać całemu światu że w domu jest Patologia, przecież wciśniecie pzycisku MUTE na skype boli.

  7. #17
    Guest

    Default

    Ojjj oczywiście bez personalnych wycieczek się nie obejdziesz Łukaszku... Bo mam pozytywnie zakręconą mamę, która czasem coś śmiesznego powie niespodziewanie? Albo brata, z którym się zdarzy kłótnia (jak chyba czasami w każdym domu?)

    Brakło Wam racjonalnych argumentów to teraz używacie personalnych inwektyw, szkoda że sprowadzacie tą dyskusję na taki poziom - na pewno tym wskóracie jakiekolwiek zmiany.

  8. #18
    Guest

    Default

    Kowcyk, jak Ty pięknie potrafisz dobierać słownictwo,formułować zdania i w ogóle, co by móc błysnąć tutaj przed nami wszystkimi. Twoja ELOkwencja wręcz poraża. Szkoda tylko,ze w formie pisanej bo poziom, kulture czy zachowanie juz niejednokrotnie pokazywałeś chociażby na skype w trakcie rozmowy [co prawda tylko przez kabel, no ale zawsze]. No ale nie o tym mowa.

    Co do Twojego ostatniego wpisu o monopolu graczy grających na jedno konto.. Widze,ze słowo TEAM jest Tobie obce. Aż tak Cie to boli,ze kilka osób, grających XX czasu ze sobą potrafi ugrać o wiele więcej niż 30sto osobowy gang, który miałes w obecnej edycji? Chcesz jak to określasz równych szans dla każdego, blabla.. Czyli rozumiem,ze edycja taka jak ta jest dla Ciebie spełnieniem marzeń tak? Bo byle pionek będzie zapodawac treningi by zdobyć staty, ponieważ w inny sposób miałby problem, a potem jedyne co mu zostanie to żmudne accowanie i tak do ,,usranego,, końca edycji? ( wybacz za wyszczególniony zwrot, którym mogłem przez przypadek urazić Twój niedościgniony dla nas poziom ) .. No to powodzenia w takim razie w grze, wśród bezmyślnych accerów, którzy nie będą zmuszeni do podejmowania jakichkolwiek strategii, decyzji jak pokierowac swoją dalszą grą, bo ich gra będzie opierać się tylko i wyłącznie na "dołącz do skoku". Powodzenia

    Kończą, kiedyś myślałem,ze TC jest jak Media Markt - nie dla idiotów.. No ale widocznie byłem/jestem w błędzie. Bless \m/

  9. #19
    Guest

    Default

    To Kowcyk wprowadził tą zmianę?
    Więc nie wiem po co ta nagonka.
    A wracając do za i przeciw
    Zmieni się tylko to że będzie można raz wyssać gang a nie kilka razy pod rząd
    Ale dzięki temu będzie więcej gangów, będą zostawały na noc, może stworzy się kilka zgranych ekip nie grających w tc od 50 edycji
    Może tc zacznie się rozwijać

  10. #20
    Guest

    Default

    W ogóle Kowcyk to Twój iloraz inteligencji nie powinien obligować Cie do dalszej konwersacji z nami, gdyż obracamy się w konciku intelektualnym, który koliduje z Twoimi imperaktywami.. Niestety, za wysokie progi..dla nas

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •