Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 5 of 9 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 84
  1. #41
    Guest

    Default

    Dostana bana, dostana po tygodniu, dwoch ciekawe ile w tym czasie stracisz.

  2. #42
    Guest

    Default

    Murdisto zajebisty ziomeczku kowcyka przeciez ty najpierdalales na bocie az miło pewnej edycji i masz czelnosc odzywac sie na temat polowania? Byles skwerkowym worasem tak samo jak Skrin,Bosman czy reszta frajerkow ktorzy stali sie Bogami huntu dzieki szantanskiemu dziełu spirita. Rozumiem ze lubisz byc fejmem bo cie nikt nie złapie potem poleca tickety ty oddasz staty a crew zbanuje (lub nie bedzie im sie chciało) konto ktore ma 10k stat. Ale posłuchaj mnie, TC zawsze to była gra zespolowa polegajaca na wspolpracy kilku graczy. Wiec zamknij łaskawie ryjek i nie wypowiadaj sie na temat huntu bo bez bota to lezysz na kliknieciu Enter do Loftu. PIS JOŁ

  3. #43
    Guest

    Default

    hahaha kowcyk rozwalasz mnie , po co nowe pomysly jak gra była okej . Mozna by było dac posta ze zmianami na forum i sprawdzic wypowiedzi graczy na tak/nie a nie ty palneles pomysl ferdka kiepskiego i uwazasz go za sluzny , i powiedz mi co z tych banow po tyg,dwoch skoro juz i tak wiara w plecy bedzie . I beda znowu 2h tren .. bez kitu naucz sie myslec racjonalnie.

  4. #44
    Guest

    Default

    Ojj, ja sądzę, że osoby które niejeden raz korzystały z bugów i robiły z ich użyciem ogromną przewagę nad innymi graczami również powinny mieć w sobie trochę pokory, a nie coś takiego, że "mają czelność" się strzępić do ludzi, którzy w 1 edycji popełnili błąd używając bota, a potem już zaprzestali tego. Co do Ciebie Stuffy, to może i stracę ale w końcowym efekcie i tak będę przed tymi osobnikami.

    Edit: Ach, i jeszcze jedno - skoro macie takie problemy z tym że teraz będą używane boty nagminnie, to zalejcie anglojęzyczne forum prośbami, ale konstruktywnymi o to, by do Abuse Crew wzięli jeszcze parę ogarniętych osób i by skanowali logi tych "czołowych graczy" 24/7 a nie narzekacie że nie robią nic z botami , bo robią bardzo dużo ale są tylko ludźmi. Oczywiście że zmiany organizacyjne w Crew są potrzebne. Ale bądźcie choć trochę wyrozumiali i dajcie Crew czas po reorganizacji na to.
    Last edited by LowcaZiemniakow; 09-09-2012 at 09:51 PM.

  5. #45
    Guest

    Default

    dokladnie ill , ta gra polega na zgraniu sie nawet 5 osob i szukaniu ga zarowno po klubach jak i w gangach wkladajac zywe kukly , to byl sens tej gry a nie zmiana bez sensu , gdzie mozesz miec gang majacy 50 osob , a wbijesz w klub lol na ciebie ga postawi i kazdy pada.. bezsensu sa te zmiany a jak maja byc zmiany to mowie round 40-49 1-17..

  6. #46
    Guest

    Default

    Ty debilu gdzie uzywałem bugów na staty ? Naucz sie robic staty a nie ze ktos zrobi wiecej i marudzisz jak dziecko ktoremu zabrano lizaka
    Podaj przyklad czekam
    Last edited by ill; 09-09-2012 at 09:54 PM.

  7. #47
    Guest

    Default

    kowcyk prawda jest taka ze robisz sie na kozaka. A co do tematu , to moze jednak idz w kierunku postu a nie ura bura ;]. Kim ja nie jestem o wiem , beta team

  8. #48
    Guest

    Default

    kowcyk baranie wystarczy ze tymi swoimi pomyslami jebiesz kazda ede ! nikt z toba grac nie chce juz od dawna i lizesz dupe didrze ! i tylko chcecie zrobic next edy pod siebie a nie pod reszte osob !!! czy crew nie widzi jeszcze tego ze normalni gracze uciekaja z tc !!! bo juz sie nie da grac od tych pomyslow !!!??? niech wracaja czasy tych edy gdzie ludzi bylo full a nie tak jak teraz ! next ede chyba widze ze tylko bedzie gral kowcyk i didra ! a kto nie zna sie na tej grze i nie gral wiec sie niech nie wypowiada ...

  9. #49
    Guest

    Default

    Ill 2 albo 3 edy temu, kiedy na początku edycji był problem, że jak się zostało zabitym to można było chodzić po klubach i nie było się widzialnym dla kogokolwiek - nie pamiętasz już ile z Reakiem i ekipą na tym zrobiliście stat? Albo później na przelewaniu stat pomiędzy dwoma gangami?

    Edit: Co do tematu drogi Leszku, powiedziałem już wszystko co miałem powiedzieć, nie widzę potrzeby dalszego przekonywania ludzi , których i tak się nie da przekonać, jak ktoś ma olej w głowie to przeczyta WSZYSTKIE posty i dojdzie do słusznych wniosków, nie zamierzam kontynuować dyskusji z kimś kto tylko potrafi wyklinać a sam nie prezentuje żadnych pomysłów by była ta gra atrakcyjniejsza... Jeśli naprawdę wszystko w grze byłoby tak okej, to nie byłoby w tej edycji max 1,5k - 2k online tylko minimum 2 razy tyle, i taka tendencja spadkowa jest już od dłuższego czasu, gdyż gracze rezygnują nie przez zmiany tylko przez to że nadal nie umiecie się odzwyczaić od multikont lub botów i zamiast grać uczciwie, ciągle wykorzystujecie Waszą cwaność. Ale spokojnie, może jak po tych zmianach zrezygnujecie to się pokaże dużo więcej nowych graczy, którzy będą grać UCZCIWIE i ZESPOŁOWO (ale gangiem, a nie w 5-10 na jedno konto).
    Last edited by LowcaZiemniakow; 09-09-2012 at 09:58 PM.

  10. #50
    Guest

    Default

    a propo ze jeszcze dodam sam kowcyk z didra lataja kuklami ! bana nie maja i sie w porsot smieja w pysk innym gracza ! crew prosze robcie tak dalej i wprowadzajcie takie pomysly to niebawem zakmniecie ta gre ... zamist robic lepiej zamiast sciagac graczy to robicie wszystko by zamknac tc ! to lepiej juz teraz zamknijcie bo tak dalej to nie ma sensu ...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •