Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33
  1. #1
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Tonik to żaden moderator
    Posts
    29

    Default co wy zmieniliście w tym tc (cd)

    ok czytałem to do strony 6, bo już mój umysł nie mógł znieść tej sieczki, którą tu wypisujecie, więc napiszę coś do paru osób:
    1. kiedyś było więcej osób online, bo każdy miał kilka kukieł (kilka, kilkadziesiąt, kilkaset), weźcie pod uwagę to, że teraz kiedy kukły są zakazane i banowane, UŻYTKOWNIKÓW online może być nawet więcej;
    2. mam wrażenie, że ludzie odchodzą bardziej przez ciągłą dominację tych samych graczy, niż przez to, że wprowadzane są (przez niektórych uważane za drastyczne) zmiany;
    3. jeśli wy ludzie uważacie się za takich dobrych graczy, to dlaczego wam przeszkadzają te zmiany, skoro kiedyś byliście w stanie przystosować się do warunków gry, to może uda wam się to i tym razem, może po prostu boicie się tego, że inni gracze okażą się lepsi od was, a to już jest żenujące ("lepiej nic nie zmieniać, bo my już umiemy dobrze odnaleźć się w obecnych realiach gry i mamy największą szansę na wygraną");
    4. dla mnie każde zmiany, które w jakimś stopniu chronią nowych lub słabszych graczy, są zmianami na plus i mogą przyczynić się tylko do przyciągnięcia nowych graczy, a jeśli wy, starzy wyjadacze, macie jakiś problem, to cóż, sądzę że bez was ta gra jakoś dalej będzie funkcjonować, nawet przyda się takie odświeżenie...;
    5. jeśli sądzicie, że naprawdę nie da się nic ugrać grając solo, to jesteście w błędzie... nie będę wymieniał konkretnych osób, ale znam takich co umieją grać w pojedynkę; Reak, Agres i cała reszta tej waszej ekipy, bójcie się, bo jeśli przypadkiem te osoby się spotkają i zaczną grać razem, to wasz koniec będzie marny;
    wkleił bym to do poprzedniego tematu, ale mi go zamknęli

  2. #2

    Default

    a po 6 wyjdz...

  3. #3
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Tonik to żaden moderator
    Posts
    29

    Default

    KosteK, to są właśnie jedyne argumenty ludzi, którzy są przeciw zmianom

  4. #4
    Guest

    Default

    a po 7 /

    niegdys polacy top 1 , a teraz kirk i cyganie rzadza . Bo swoj swojego nie zbanuje tylko polak polakowi kopie dolki pod nogami ;].
    i nie rob sie taki kozakiewicz , taki madry , bo sam sie lubiales wystawiac srosmanowi lapa.
    i po pierwsze reas nie gra w pojedynke ostatnimi czasy dzielil konto z graczem ktorego ci tu nie podam , takze masz slabego dielra

  5. #5
    Guest

    Default

    Ale teraz ta gra jest ewidentnie TYLKO i WYŁĄCZNIE dla Rumunów i Brazylijczyków - bo oni mogą używać botów, bo mają po swojej stronie jednego z adminów, który (i to wyraźnie widać) im pozwala na używanie botów. Jak tak dalej będzie - to na TC bedą grać tylko w/w. I ciekawe, co wtedy admini będą robić?

  6. #6
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Tonik to żaden moderator
    Posts
    29

    Default

    bonusrpk, czytaj ze zrozumieniem ;>

  7. #7
    Guest

    Default

    przyda sie odswiezenie , spadnie ilosc osob online i staty max 100k .. takze przyszlosciowo ..
    no chyba ze odswiezenie to powrot do 1-17 40-49 edy _

  8. #8
    Guest

    Default

    eh... samemu grac osiagniesz wiele ? z kad ty sie urwales ?

  9. #9
    Guest

    Default

    jak to skad - z choinki ... haha osiagniesz wiele a jak ? napadajac na biedronke .. hahaha

  10. #10
    Guest

    Default

    Propsy peverell

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •