Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 33
  1. #21
    Guest

    Default

    Łotototo Ciszko, propsy również.

  2. #22
    Guest

    Default

    cry cry idioci... w tej grze jakiekolwiek zmiany sa potrzebne bo staje sie to w ciul monotonne, a wasze zdanie jak i moje i wielu innych graczy malo sie liczy wiec nie ma co wylewac lez....

  3. #23
    Guest

    Default

    Jezu i znowu to samo, wypowiadacie sie za kogos.. dlaczego ktos nie chce zmian bo sie boi, moze nie ma kolegow , moze ma kolegow adminow... wiec ja proponuje po raz trzeci ANKIETE kur. jego mac..

  4. #24

    Default

    chcecie 10k online osób? to niech memox zareklamuję tc na fb ... na tc liczba graczy może tylko spadać i będzie spadała ,ponieważ tc już nie jest reklamowane i za kilka edycji będzie dobrze jak będzie 1k online osób...

  5. #25
    Guest

    Default

    Online: 1133 , co prawda nie gralem kilka edycji, ale bodajze jak ostatnio gralem w 55 to z 2k zawsze bylo

  6. #26
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland
    Posts
    153

    Default

    Stare czasy były najlepsze i nigdy już nie wrócą. Po 10-15 tysięcy osób online w grze.

  7. #27
    Guest

    Default

    Wiec ja sie pytam droga administracjo czy sa szanse chociaz na prosta ankiete?

  8. #28
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Quote Originally Posted by Stuffy View Post
    Wiec ja sie pytam droga administracjo czy sa szanse chociaz na prosta ankiete?
    Zapraszam do tematu: http://forum.thecrims.com/showthread...hange-in-game-!!!!!

    Tam możesz zadać to pytanie.

  9. #29
    Guest

    Default

    Po co wy sie sł)uchacie jakiegoś człowieka chorego na ciele i umyśle. Zesrać tą gre jest łatwo, ale jakieś normalne zmiany wprowadzić nie. Po co robicie TC pod jakiegoś cieca któremu gra nie idzie. Każdy go ignoruje bo gada głupoty, ale nie wy pseudo "CREW" słuchacie go. Łaski bez.

  10. #30
    Guest

    Default

    Originally Posted by giveblood
    Ale teraz ta gra jest ewidentnie TYLKO i WYŁĄCZNIE dla Rumunów i Brazylijczyków - bo oni mogą używać botów, bo mają po swojej stronie jednego z adminów, który (i to wyraźnie widać) im pozwala na używanie botów. Jak tak dalej będzie - to na TC bedą grać tylko w/w. I ciekawe, co wtedy admini będą robić?
    Dokładnie!
    Sorrrry, nie tylko pod tych brudasów, ale i pod kowcyka.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •