Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7

Thread: efaga ban

  1. #1
    Guest

    Default efaga ban

    Αποβλήθηκες μέχρι 2012-09-17 18:00:00 για τη μη τήρηση του κανόνα
    Rule 2. You are not allowed to play with more than one account. You have been caught using these accounts: 16015431, 16048634, 16048961, 16062423, 16065554, 16025761, 16072823.
    file starsexy giati efaga ban? den xrisimopoiw autous tous logariasmous pou leei,apla paizo apo diaforous ypologistes. auto apagoreuetai?

  2. #2
    Guest

    Default

    Δεν ελέγχω εγώ τα bans. Αλλά προφανώς αυτός που σε έκανε ban έχει ικανοποιητικά στοιχεία για να το κάνει. Το να μπαίνεις από διαφορετικούς υπολογιστές με το ίδιο account είναι νόμιμο. Το να μπαίνεις από τον ίδιο υπολογιστή/ip με διαφορετικά accounts απαγορεύεται από τους κανόνες του παιχνιδιού.

  3. #3
    Guest

    Default

    diladi mou les oti an pao se ena filo mou paizei k autos crims kai thelo ligo na mpo p.x. sto account mou gia na ton valo gia gymnastiki tha prepei na kouvalaw kai to pc mazi mou gia na min fao ban? akougetai ligo paralogo.

  4. #4
    Guest

    Default

    οκ λοιπον μου λετε οτι δεν απαγορευεται να μπαινω απο διαφορετικους υπολογιστες με το δικο μου λογαριασμο. οταν ομως ειμαι σε εναν φιλο που και αυτος παιζει crims και του ζηταω να βγει για να μπουμε στον δικο μου λογαριασμο μου λετε οτι αυτο ειναι παρανομο.οπως σιγουρα εχετε δει τα στατιστικα μου δεν παω ουτε για να βγω πρωτος ουτε να σας κοροιδεψω αλλαζοντας τα στατιστικα ,ειμαστε μια παρεα καποιοι φιλοι και απλα περναμε καλα παιζοντας αυτο το παιχνιδι λογω του οτι ειμαι καινουργιος παικτης το μονο που εγινε ειναι οτι ζητησα την βοηθεια του φιλου μου στο να μου δειξει καποια πραγματα....αν λοιπον εσεις κρινατε οτι σας κοροιδεψαμε τοτε καλα κανατε και με bannarate.................. προσωπικη μου αποψη ειναι οτι ηταν αδικο αυτο που εγινε διοτι ΔΕΝ ΔΙΑΤΗΡΩ ΠΑΡΑ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΟΣ ΓΙΑΥΤΟ. ευχαριστω για τον χρονο σας και τα λεμε στον επομενο γυρο!!!!!!!!!!!!!!

  5. #5
    Guest

    Default

    Εγώ δεν έχω λόγο να μη σε πιστέψω. Το ότι είσαι όμως η εξαίρεση στον κανόνα δεν σημαίνει ότι πρέπει να αλλάξουμε τα rules. Έχει τύχει παίκτης να μας λέει ότι από τον ίδιο υπολογιστή μπαίνει αυτός με δικό του account, η γυναίκα του με άλλο, η πεθερά του με άλλο, ο γιος του με άλλο, ο σκύλος του με άλλο και πάει λέγοντας. Και πάλι ξαναλέω δεν έχω λόγο να μην τον πιστέψω αλλά όπως καταλαβαίνεις δείχνοντας επιείκεια σε αυτό το θέμα δίνουμε πάτημα σε αυτούς που πραγματικά cheatάρουν παίζοντας με παραπάνω από ένα accounts έχοντας εξτρά οφέλη. Λίγη προσοχή θέλει όλοι έτσι παίζουμε/παίζαμε. Μιλήστε στο skype αν θέλεις να σε βοηθάνε οι φίλοι σου. Πίστεψε με μέσω skype μάθαμε όλοι.

  6. #6
    Guest

    Default

    Τα rabbits(πολλαπλοί λογαριασμοί) ήταν στο DNA του παιχνιδιού από πάντοτε μέχρι και τον γύρο 54. Γίνεται μια μεγάλη προσπάθεια να εξαλειφτεί το φαινόμενο αυτό, γι' αυτό και τα πράματα είναι αυστηρά ειδικά στο θέμα με τις IPs και ποιος log-άρει στο TC και από που. Δεν έχει σημασία αν είσαι 5000 σεβασμό ή 5000000. Δεν έχει σημασία αν παίζεις σοβαρά ή για την πλάκα σου. Για κάθε IP ένας και μόνο λογαριασμός θα πρέπει να log-άρει.

  7. #7
    Guest

    Default

    εχετε απολυτο δικαιο σε αυτα που μου λετε και σας ευχαριστω που με καλυψατε απολυτα με την απαντηση σας. θα προσπαθησω να ειμαι πιο προσεκτικος στον επομενο γυρο........καλο παιχνιδι

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •