Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 10
  1. #1

    Default Beta startuje dzisiaj o 18

    zachęcam do gry i testowania zmian

  2. #2
    Guest

    Default

    A ktoś wie i może się podzielić wiedzą co i jak zostało zmienione?

  3. #3
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Wklejam na szybko po Angielsku.

    - You can only be attacked by people with whom you have a red/temporary relation.
    - We have continued to work on the formula for hookers and fixed some problems from last round. You can now expect to earn around $3 500 000 per day if your charisma is 7 000 000.
    - The ticket system has been totally redesigned. In this new version you don't need a ticket to enter a nightclub, however you pay 1 ticket each time you visit a club and take drugs. You start the round with 150 tickets and max accumulated tickets are 70. This number will increase as you level up, please see the game guide for more details.
    - All members are invited to gang robberies and assaults even though they joined the gang after the robbery or assault was set up.
    - The recruitment reward system has been upgraded, drastically! For every level your recruited friends reach you will receive nice bonuses. See the complete list on the recruitment page.

  4. #4

    Default

    Nie ma to jak 1 bilet na 5 minut rl. ;O

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by KuklaBosmana View Post
    Nie ma to jak 1 bilet na 5 minut rl. ;O
    Cóż to za pomysł? Nie da się grać, jeśli tak ma to wyglądać w nowej edzie to kończę grać.

  6. #6
    Guest

    Default

    Admini nowu zjebali bete!!!!!
    Co to kurwa ma byc????? nie można nikogo atakowac, nie można kupic broni ani opancerzenia!!!!!!!!
    od 2 godzin klikam na kup pancerze z noemxu - i nic

    GRATULACJE DLA ADMINÓW za kolejne zjebanie gry

    Przepraszam za słownictwo - ale inaczej się nie da

  7. #7
    Guest

    Default ???

    lepiej zamknijcie juz tc ! bo z dnia na dzien wieksze bzdury wymyslacie ...

  8. #8
    Guest

    Default

    a od nadmiaru graczy - serwey wam nie wytrzymają - bo teraz na pewno ludzie będą "walić drzwiami i oknami" na TC

  9. #9
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland
    Posts
    153

    Default

    Nowość z biletami jest bardzo żałosna - to jest najgorsza zmiana ze wszystkich. Chcieliście mieć więcej graczy, a sami ich tracicie przy takich zmianach co rundę. Trudno sami tak chcecie to macie.

  10. #10
    Guest

    Default

    I zapewne Tonsik zaraz zamknie temat - bo to nie wygodne dla adminów.
    Od 19 probuje kupić nomex - bez rezultatu
    napadów też nie można robić.

    Naprawdę bardzo wciągająca gra się robi.

    A jak tak ma wyglądać next runda - no czapki z głów przed adminami - dobra robota do samozagłady

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •