Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 15

Hybrid View

  1. #1
    Guest

    Default pomysl z biletami pomyslem na zabicie the crims

    WItam
    kto sie zgadza ze wprowadzenie zmiany 100 biletow na dzien usmierci TC niech wpisze plusa dajmy im do zrozumienia ze swoimi udziwnieniami dobijają ta gre zamiast ją ulepszac

  2. #2
    Guest

    Default

    Musisz być tak fajny jak kowcyk i lubiany przez crew, żeby to zmienili.

  3. #3
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Quote Originally Posted by nerus99 View Post
    Musisz być tak fajny jak kowcyk i lubiany przez crew, żeby to zmienili.
    Powstrzymaj się od takich durnych komentarzy.

  4. #4
    Guest

    Default

    Po pierwsze obecnie system biletów nie wygląda tak, że dostajesz 100 biletów na dzień, nie wiem - jesteś jakimś prorokiem czy jak? Obecnie dostaje się około 1 bilet na 5 minut, co nadal premiuje tryb "no-life'a", 100 biletów na dzień , być może z możliwością akumulacji do 400 (z całego dnia reala) wybalansowałoby ten fakt, i sprawiło że nareszcie ludzie nauczą się wykorzystywać rozsądnie bilety. Początkującym graczom także byłoby dzięki tym zmianom łatwiej, szczególnie w dalszej fazie gry, gdzie najlepszym nie opłacałoby się ich bić i tracić bezsensownie kolejnych biletów.

    Co do Nerusa - ja naprawdę nie rozumiem, dlaczego ludzie są tacy zawistni, zrób chociaż 10 % tego , ile ja już zrobiłem dla TC. Zaproponuj jakiekolwiek zmiany ale dokładnie przez siebie opracowane, bądź aktywny - dlaczego próbujesz tego zabronić innym? Nie mam absolutnie żadnych korzyści z tego, co zgłaszam jako swoje propozycje, więc na Boga skończ mi jechać tylko dlatego że nie podoba Ci się mój głos i ze jesteś tak asekurancko nastawiony przeciwko jakimkolwiek zmianom. Gra musi iść naprzód...

  5. #5
    Guest

    Default

    wolne konopie!

  6. #6
    Guest

    Default

    Tonik nie mow ze nie chcesz wolnych konopii

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by LowcaZiemniakow View Post
    ludzie nauczą się wykorzystywać rozsądnie bilety.
    hyhy, rozumiem,ze masz na myśli wywalenie 100 biletów na rabunki? Nic tylko GRAAAĆ, tzn ACCOWAC . Achhh, ten Twój tok myślenia i te cudowne pomysły, mające urozmaicić grę czyniąc ją bardziej interesującą.


    Kończ waść wstydu oszczędź...
    Last edited by ArcY; 09-18-2012 at 05:53 PM.

  8. #8
    Guest

    Default

    Nie mam pomysłów to się nie wwalam na chama w porównaniu do Ciebie. Może czasem zmiany nie są potrzebne? Nie zauważyłeś jeszcze że twoje pomysły są do bani ? Zamiast dawać 50 jakiś pomysłów pomyśl miesiąc nad jednym ale dobrym.

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •