Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
  1. #1
    Guest

    Default pomysl z biletami pomyslem na zabicie the crims

    WItam
    kto sie zgadza ze wprowadzenie zmiany 100 biletow na dzien usmierci TC niech wpisze plusa dajmy im do zrozumienia ze swoimi udziwnieniami dobijają ta gre zamiast ją ulepszac

  2. #2
    Guest

    Default

    Musisz być tak fajny jak kowcyk i lubiany przez crew, żeby to zmienili.

  3. #3
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Quote Originally Posted by nerus99 View Post
    Musisz być tak fajny jak kowcyk i lubiany przez crew, żeby to zmienili.
    Powstrzymaj się od takich durnych komentarzy.

  4. #4
    Guest

    Default

    Po pierwsze obecnie system biletów nie wygląda tak, że dostajesz 100 biletów na dzień, nie wiem - jesteś jakimś prorokiem czy jak? Obecnie dostaje się około 1 bilet na 5 minut, co nadal premiuje tryb "no-life'a", 100 biletów na dzień , być może z możliwością akumulacji do 400 (z całego dnia reala) wybalansowałoby ten fakt, i sprawiło że nareszcie ludzie nauczą się wykorzystywać rozsądnie bilety. Początkującym graczom także byłoby dzięki tym zmianom łatwiej, szczególnie w dalszej fazie gry, gdzie najlepszym nie opłacałoby się ich bić i tracić bezsensownie kolejnych biletów.

    Co do Nerusa - ja naprawdę nie rozumiem, dlaczego ludzie są tacy zawistni, zrób chociaż 10 % tego , ile ja już zrobiłem dla TC. Zaproponuj jakiekolwiek zmiany ale dokładnie przez siebie opracowane, bądź aktywny - dlaczego próbujesz tego zabronić innym? Nie mam absolutnie żadnych korzyści z tego, co zgłaszam jako swoje propozycje, więc na Boga skończ mi jechać tylko dlatego że nie podoba Ci się mój głos i ze jesteś tak asekurancko nastawiony przeciwko jakimkolwiek zmianom. Gra musi iść naprzód...

  5. #5
    Guest

    Default

    wolne konopie!

  6. #6
    Guest

    Default

    Tonik nie mow ze nie chcesz wolnych konopii

  7. #7
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    To nie jest miejsce na tego typu sprawy. Ta sekcja na forum tyczy się gry, a nie własnych przemyśleń, które nie dotyczą gry.

  8. #8
    Guest

    Thumbs down

    witam , co do kowcyka - to przykro mi bardzo ale ty o pomysły pytasz innych graczy nie sam je wymyslasz , dlatego tez jestes jechany. Bo przywłaszczasz sobie czyjes pomysły i lecisz z tym do crew. Nie pamietasz jak załozyłes konfe w trakcie oczekiwania na normal i Ci wiara sypala pomyslami. Wiec prosze Cie nie rob z siebie niewiadomo kogo naprawde. Bo i tak byles , jestes i bd pizdeczka . Która wykorzystujac nie swoje pomysły , chce osiagnac nie wiadomo jaki cel ( a co najgorsze mowisz ze to twoje pomysły ). Lapeczka

    /a teraz tak patrze i widze ze 1 pomysl dostałes w miare ciekawy jego tresc ' nie no. Wyobraz sobie ze masz dodatkowa zakladke "Ustawki" Zeby wejsc do ustawki potrzebujesz np. Gang 3 osobowy, Gang 5 osobowy i masz takie przedzialy. Jezeli masz gang 3 osobowy to masz liste z ktorej wybierasz inne gangi 3 osobowe. Wysylasz propozycje GA .' "" Wlasnie w takim kierunku powinnes miec propozycje co do zmian , a nie zmieniaja cos z grywalnoscia... powinni dodac jakies nowe opcje a nie zmieniac stare.. dla tego czuje ze tc nigdy nie pojdzie do przodu ( jak bys miał naprawde dobre pomysly w tej makowie ) to pomyslal bys ze mozna by nowe skoki dodac , np przywrocic opcje hunta za kredo ( lowcy glow ) albo sabotaz, cos do przodu robic a nie tylko w tyl.
    Last edited by ciemnastrefarpk; 09-18-2012 at 12:29 PM.

  9. #9
    Guest

    Default

    A co do biletów , to max na dzien gry tj 75 ticketow , a co 1h przybywa 12 biletow czyli jak by nie patrzac 1 dzien gry = 75biletow. Takze po wykorzystaniu tych biletow jedynie co w grze pozostaje ? uzywac the crims jak chata, zeby sobie popisac z kukłami na skwerze.
    Bo jak by nie patrzac to nowi gracze co raz czesciej sie rozwijali , a teraz to wydaje mi sie ze niikt nie bedzie grał skwerowa ekipa kazdy bedzie mial swoich 30 ludzi , i beda probowali cos ugrac co nie daje pozwolenia gry innym - nowym gracza. Ponieważ jak czytałem changeloga, to bilety maja nie tracic wartości na huncie tzw. szukaniu ga , 1x1 attackow w klubie. Takze wgł mnie tak i tak beda szly ga na gangi ' bo wystarczy ze 6 osob odrazu wbije do klubu 'swojej' kukly ktora maja w ganu ( mowa tu o kims zywym ) i odrazu stawia np 4 hitow po 2-3 osoby na hit . Przemyslcie to jeszcze raz ;]. Bo niby/pro gracza to bez roznicy bo i tak hunca na bocie / " a co do biletow , to widziałem ze jest ankieta prowadzowa na fb the crims, i widze ze ankietowani odpowiedzieli 24/7 co jest wyzsze od biletu na 1 minute ;] POZDRO. "
    Last edited by ciemnastrefarpk; 09-18-2012 at 08:55 PM.

  10. #10

    Default

    Quote Originally Posted by LowcaZiemniakow View Post
    ludzie nauczą się wykorzystywać rozsądnie bilety.
    hyhy, rozumiem,ze masz na myśli wywalenie 100 biletów na rabunki? Nic tylko GRAAAĆ, tzn ACCOWAC . Achhh, ten Twój tok myślenia i te cudowne pomysły, mające urozmaicić grę czyniąc ją bardziej interesującą.


    Kończ waść wstydu oszczędź...
    Last edited by ArcY; 09-18-2012 at 06:53 PM.

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •