Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
  1. #1
    Guest

    Default Niesłuszny ban za bota?

    Pykałem w kasynie w 21 przez dobre 15-25 min non stop. Nagle ban na 6 dni za złamanie 5 punktu. O co chodzi?

    EDIT: Jeszcze bym prosił o moje id.
    Last edited by bartekku; 10-09-2012 at 12:59 AM.

  2. #2
    Guest

    Default

    Musisz wejść na stronkę centrum supportu i wysłać ticketa Abuse - Complaints only po ang i napisać żeby cie odbanowali.

    Ja już dwukrotnie zostałem zbanowany właśnie tak samo jak ty. Grałem w black jacka jak najęty. Sądze ,że to jest problemem. Program do wykrywania botów/oszustów praktycznie z automatu banuje. Średnio mi się to podoba. Po drugie praktycznie bez jakichkolwiek tłumaczeń zostałem odbanowany. Więc nie wiem czy tam są jeszcze jacyś ludzie co nad tym panują czy wyręcza ich automat. Tak niesłusznych banów jest nie mało. Za drugim razem jak dostałem bana już się zorientowałem o co chodzi więc teraz będę uważać żeby nie klikać jak głupi bo znów załapie bana. Nie ma też co liczyć na ewentualną rekompensatę poniesionych strat ,ale to już inna sprawa.
    Mam nadzieję ,że ktoś zwróci uwagę za co tak naprawdę gracze są karani.

  3. #3
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Witaj,
    Musisz zrobić tak, jak napisał BrokenEar.

    Twój numer konta ID: 16110071

  4. #4
    Guest

    Default

    Pieknie. Po prostu administracja jest zajebista. Tickiet zamkniety. Odpowiedzi brak. Konto dalej zablokowane. Jak żyć?

  5. #5
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Napisz raz jeszcze. Jeśli ticket zostanie zamknięty to napisz do mnie, a ja zapytam o co chodzi.

  6. #6
    Guest

    Default

    Napisalem juz 2 tickiety. Obydwa zamkniete

  7. #7
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Podaj ID tych biletów.

  8. #8
    Guest

    Default

    Code:
    esx-769136
    
    swm-865406
    Last edited by bartekku; 10-10-2012 at 04:06 PM.

  9. #9
    Guest

    Default

    ta, juz nie chce wiedziec jak sie wqrwiaja ludzie co dragi na top kupuja :P ja po 4fun kupowaniu w 20 min zlapalem 3 bany, ten bot to glupota. A jezeli Ci zamykaja tickety to albo zle cos robisz/piszesz albo rzeczywiscie masz bota, albo jakis duren to poprostu zamyka.
    Last edited by Icek; 10-10-2012 at 04:21 PM.

  10. #10
    Guest

    Default

    Dobrze że mi wymieniłeś możliwości bo nie wiedziałem...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •