Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Abuz!!

  1. #1
    Guest

    Angry Abuz!!

    deci domnu cristian mai nou pt antecedente intrun joc in care cuvantul curva droguri si tarfe sunt frecventa si mi se da bann pt cuvantul 'mm' [96 06:46] <RoTeam> bastard taci in mm si iesi afara
    [96 06:47] <Cristian> gata incetati ca stati pe bara altfel ! asa a ajuns jocul asta de toata batjocura din cauza oamenilor ca el ! si nu e la 1 intamplare cristian!! sa administreze frate mario ca e mult mai usor acolo!
    Last edited by roteam; 10-14-2012 at 03:07 PM. Reason: :)

  2. #2
    Guest

    Default

    Salut,

    2012-10-14 13:44:22 Cristian --> v-am rugat sa incetati, chiar trebuie sa va linistesc?
    2012-10-14 13:41:59 Cristian --> gata incetati ca stati pe bara altfel
    2012-10-14 13:41:44 RoTeam --> bastard taci in mm si iesi afara


    Din cate vad cristian era pe strada cu mult inainte de a injura tu, ti-ai permis sa injuri cu un admin pe strada, atunci inseamna ca te-ai crezut mare si acum suporti consecintele, banul dureaza 24 ore reale.
    Daca doresti sa faci o reclamatie poti folosi support center.
    Last edited by vash; 10-14-2012 at 06:24 PM.

  3. #3
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    MM nu e un cuvant, e un acronim si vine de la mortii matii. A spune unui jucator "taci in mortii matii si iesi afara", e mai rau decat a citi o denumire a unei parti din joc, in care este scris curva, tarfa sau droguri.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  4. #4
    Guest

    Angry Abuz!!

    2012-10-14 13:44:22 Cristian --> v-am rugat sa incetati, chiar trebuie sa va linistesc?
    2012-10-14 13:41:59 Cristian --> gata incetati ca stati pe bara altfel
    2012-10-14 13:41:44 RoTeam --> bastard taci in mm si iesi afara
    deci domnule kirk lucrurile s.au intamplat exact invers nu cum le.ai pus tu ca sa nu para domnu cristian intro lumina mai putin favorabila el a spus dupa ce am spus eu mm care este condiserat injuratura poatea am spus muratura mare nu?de unde ai scos tu mortii matii? da si 2 la mana m.a avertiza si nu am continuat de ce mi.a dat bann pe cont si nu bann chat?

  5. #5

    Default

    Salut, aici nu discutam ban-urile. Daca doresti mai multe informatii esti liber sa deschizi ticket la http://support.thecrims.com.
    Am sa te rog de asemenea sa nu vi cu scuze penibile, ai injurat si ai suferit consecintele.
    TheCrims.com Crew

  6. #6
    Guest

    Angry Discutam despre abuz frate nu bann!!

    aici e vb de abuzz cristi nu de bann tu pt cuvantul mm dai bann account?24h? sau bann chat? mm inseamna pt mine mingie mica si tu imi bagi pe gat mortii matii cuvantul asta?fii serios

  7. #7

    Default

    Bine man, daca tu zici... Ti-a raspuns si Kirk care este responsabilul de actiunilor membrilor staff-ului, acum ce mai doresti? Ban-ul nu va fi scos, iar eu mai mult ca sigur nu am abuzat de nimic, pur si simplu mi-am facut treaba.
    TheCrims.com Crew

  8. #8
    Guest

    Default

    pei atunci domnule kirk scoate bannul ca nu am injurat pe nimeni nu poti dovedii ca ma folosit cuvantul mm ca mortii matii si nu ca mingie mica?

  9. #9
    Guest

    Default

    si domnule cristi apucate man de altceva thecrims e mult prea greu pentru tine stima si respect!! bataie de joc ! 2 ani de zile nu am patit asa ceva

  10. #10

    Default

    Uite hai sa iti dau alte exemple:
    2012-10-14 11:02:21 (gang_gang_62857) neatza se spune fmmx(
    2012-10-13 16:31:36 (prison_RO) dal in mortii lui de joc
    2012-10-13 16:31:14 (prison_RO) dao in mortii ei 1 kill jail dao in pula mea in mortii masii
    2012-10-13 16:26:08 (square_RO) cacat nou
    2012-10-13 16:22:42 (hospital_RO) cine suge pula?

    Acum ce motive mai gasesti? Daca doresti sa continui mai caut si iti maresc si pedeapsa, pentru ca dai dovada ca am fost prea ingaduitor cand ti-am dat doar 24h ban.
    TheCrims.com Crew

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •