Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Guest

    Default Buna! Dece am luat ban???

    Buna all! Esti banat pentru 2012-11-30 17:00:00 pentru incalcarea regulii
    Rule 2. You are not allowed to play with more than one account. You have been caught using these accounts: 1489242, 1489962

    Click aici pentru a citi mai multe. wtf??? si cei daca jucam doi oameni depe un pc?? jucam mult online ca sa facem progresee nu sunt nici primul si nici ultimul care joaca asa si puteti sa va si uitati daca ne-am dat skill unu la celalt sau sa fi fost intr-un gang...cer sa imi scoateti cat mai repede banurile depe ambele accounturi! astept raspuns!

  2. #2
    Guest

    Default

    uitate cum pierd din cauza unor incompetenti!!!

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by SENNSY View Post
    Buna all! Esti banat pentru 2012-11-30 17:00:00 pentru incalcarea regulii
    Rule 2. You are not allowed to play with more than one account. You have been caught using these accounts: 1489242, 1489962

    Click aici pentru a citi mai multe. wtf??? si cei daca jucam doi oameni depe un pc?? jucam mult online ca sa facem progresee nu sunt nici primul si nici ultimul care joaca asa si puteti sa va si uitati daca ne-am dat skill unu la celalt sau sa fi fost intr-un gang...cer sa imi scoateti cat mai repede banurile depe ambele accounturi! astept raspuns!

    "cer sa imi scoateti cat mai repede banurile depe ambele accounturi!". Cu asta ai spus tot!

  4. #4
    Guest

    Default

    SadAngell daca nu ai de adaugat ceva folositor mai bine te abtii, iar ajungem la "vai ma insulta fara motiv", incearca sa numai pui paie pe foc.

    Salut,

    Quote Originally Posted by SENNSY View Post
    puteti sa va si uitati daca ne-am dat skill unu la celalt

    Din ce vad au fost atacuri intre conturi deci nu ai fost banat pe nedrept, au fost atacuri intre conturile care s-au logat de pe acelasi pc, din punctul nostru de vedere este un avantaj dat unuia dintre conturi, daca doresti mai multe detalii poti trimite un ticket la http://support.thecrims.com/
    Si data viitoare ai grija la limbaj pentru ca tu esti singurul vinovat.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •