Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    84

    Question Ticked CLOSED !!!!!!! de ce ?

    AM depus 2 ticketuri
    Ticket ID: ZCI-410774 Department: Abuse - Complaints only
    Ticket ID: HMZ-722636 Department: Support Romanian

    Am fost sfatuit sa astept raspuns , am asteptat timp de o saptamana si nici un raspuns si intru de curiozitate sa verific si eu ce se intampla cu ticketurile mele si spre mirarea mea cand intru vad la ambele STATUS CLOSED !!!! De ce? ca eu nu am primit nici un raspuns la ele?

  2. #2
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    84

    Default

    inca astept un raspuns de la vreun admin ceva care imi poare raspunde !!!!

  3. #3

    Default

    Salut, o sa intreb colegii. Exista posibilitatea sa fie o mica neintelegere, revin cu detalii.
    TheCrims.com Crew

  4. #4
    Guest

    Default

    Salut,cred ca am fost destul de clar cu tine pe skype.
    Ai primit suficiente dovezi in legatura cu ban-ul tau.

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by SerbaN View Post
    Salut,cred ca am fost destul de clar cu tine pe skype.
    Ai primit suficiente dovezi in legatura cu ban-ul tau.
    Un ban se discuta in tiket-ul postat nu pe skype.





    AVIZ INCEPATORILOR!

  6. #6
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Dupa ce vorbesti pe Skype cu un membru al Abuse Crew, si trimiti si email manager-ului (adica mie) la care ti se raspunde, a trimite inca 2 mesaje la support center este o pierdere de vreme. Au fost inchise fara raspuns pentru ca raspunsul a fost deja dat, prin alte medii. E ok, puteam raspunde cu "Salut n3nd, ti s-a raspuns deja."

    Dar tinand cont de numarul foarte mare de tickete care sosesc la SC, in special pe probleme de ban, am considerat ca nu este necesar sa re-raspundem. Pentru a 3-a, si a 4-a oara la aceeasi problema.

    Aviz amatorilor.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  7. #7
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    84

    Default

    Domnu Manager KIRK , TICKETURILE au fost trimise inainte sa imi raspunzi tu la MAIL , au fost trimise la indrumarea ADMINULUI SERBAN , si din moment ce au fost trimise mi se parea normal pentru a nu fi banuieli , sa fie si un raspuns la ele nu numai inchise fara raspuns , oricum nu prea exista credibilitate din moment ce uni jucatori gen KRESSOR primesc ban penttru 7 CONTURI si primesc UNBAN , ciudat , cine a dat acel BAN de 7 conturi ar trebui sanctioant deoarece a dat un BAN AIUREA , SAU CEL CARE l-a scos ar trebui sanctionat pentru UNBAN AIUREA .

  8. #8
    Guest

    Default

    n3nd asta ti-a spus si kirk, dupa ce ai trimis ticketurile ai vorbit prin alte metode cu cineva din crew (mail/skype/yahoo numai conteza cum), era o pierdere de timp sa iti raspundem si la ticketuri deoarece raspunsul deja il stiai.
    Cazul kressor nu cred ca este de competenta ta, dar ca sa numai avem discutii despre asta o sa iti explic, el a fost banat din cauza unei greseli din panelul nostru, automat, s-a controlat si a fost debanat.
    Daca doresti sa continuam aceasta discutie ma gasesti pe skype, numai are rost sa iti explice fiecare membru TC crew acelasi lucru dupa ce ti s-a raspuns de 2 ori si asta a fost a 3a oara.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •