Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33

Thread: ban za co niby

  1. #1
    Guest

    Default ban za co niby

    Twoje konto zostało dożywotnio zablokowane za złamanie zasad regulaminu The Crims w punkcie/punktach
    §2- It is forbidden to own or play with more than one account. You have been caught using: 12730109, 15971079

    Kliknij tu, aby dowiedzieć się więcej o banach.


    Gdzie kurwa admini maja oczy! jedno acc brata .. sprawdcie kurwa ze z innych komputerów logowane?! bo co konto przerabialem i oddalem mu staty !? to co mialem zglaszac wam ze sparówke robie!? co jest do chuja nigdy nie logowalismy sie ze swoich komputerów

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Quote Originally Posted by anielskiorszak View Post
    Twoje konto zostało dożywotnio zablokowane za złamanie zasad regulaminu The Crims w punkcie/punktach
    §2- It is forbidden to own or play with more than one account. You have been caught using: 12730109, 15971079

    Kliknij tu, aby dowiedzieć się więcej o banach.


    Gdzie kurwa admini maja oczy! jedno acc brata .. sprawdcie kurwa ze z innych komputerów logowane?! bo co konto przerabialem i oddalem mu staty !? to co mialem zglaszac wam ze sparówke robie!? co jest do chuja nigdy nie logowalismy sie ze swoich komputerów
    Jak w każdym przypadku "niesłusznego" bana zapraszam na stronę http://support.thecrims.com (dział Abuse - Complaints only)

    Pozdrawiam.

    +2 Insults/Vulgar Language

  3. #3
    Guest

    Default

    wezcie sie ogarnijcie pierdole te ticety zglaszalem to tobie i wenezuelo ze gramy ostatnio sprawdzałeś a teraz nagle ban otworz oczy .. lub z dupy je wyjmij! nie tylko ty ale cala ekipa
    Pozdrawiam i pocałuj mnie gdzieś dlatego graczy już niema na thecrims! .

  4. #4
    Guest

    Default

    Nikt nie widzi co się dzieje ;/ 3bany i 3tickety poszły. Odpowiedzi na ten trzeci sie nie doczekam bo o 17:30 kończy sie ban. Za każdym razem rozpisałem sie jak wygląda moja sytuacja (sądzę że inni też tak robią bo wiedza dobrze że nic złego nie zrobili) i spoko zostałem odbanowany jak i za pierwszym razem tak i za drugim. Za każdym razem odpowiedź na ticketa brzmi Hi,welcome to our support center
    You are unbanned now,enjoy the round. //have a great day. Olewactwo totalne. Już kolejny post w którym krytykuje otwarcie działanie ekipy TC.
    Zwracam tylko uwagę na problem. Nie dziwię się ,że niektórym nerwy puszczają.

  5. #5
    Guest

    Default

    Szkoda gadać z tymi patałachami bo kurwa zgłosiłem wtedy o ciemnastreferpk za zlamanie regulaminu to nawet chatbana nie bylo a teraz kurwa co ? jakies pokrewienstwo czy jak ? Tonic nie wiem kto cie wzial do tej ekipy ale ty sie nie nadajesz bo widac to kurwa po twoich zachowaniach i wypowiedziach. Zglaszalem tickety z brackim na poczatku edy ze bedziemy grac z 2 komputerow ale jednego IP. Widac co ekipa sobie robi ze zgloszen. Irytujacy jestescie tonic ty przedewszystkim wenezuelo jeszcze ogarnia ale nie ma zbytnio czasu.

    +2 for intelligence
    Last edited by jetstar; 10-16-2012 at 02:09 PM.

  6. #6
    Guest

    Default

    Po co wysylacie tickety ?? I tak nie odbanuja i tak. Zeby odp. dostac trzeba czekac 3 dni, a wejsc w rozmawe wyjasniajaca z administratorem graniczy z cudem.

    Daje sobie odrazu:
    + 10 za napisanie prawdy

  7. #7
    Guest

    Default

    Bo Avlard guners i te ciołki zgłaszali nas ! i tonic po słuchal osób którym pomaga wenezuelo i powiem jedno dajcie szanse innym graczą też a nie banujcie CiemnastrefaRPK jego kukła phoenix2000 I gdzie kurwa ban?! Podpinam sie pod jetstar ciemnastrefaRPK chciał sprzedac konto na skwerku i nawet chatbana nie dostał do dziś mamy screna! Tonic ogarnij sie i nie pompujbarków! liczymy na unban... ponieważ nie złamaliśmy regulaminu ! i za co kurwa ban na zawsze idioto ty!? regulamin mówi ze mozna dostać za to bana na edycje a nie perma ciołku ty! niemam słow na ciebie chcemy tu wypowiedz wenezuelo lub innego moderatora a nie jak sobie napisałeś w profilku "Mafioso" chyba z Potęgowaa kurwa..

  8. #8
    Guest

    Default

    Odnośnie tego screena którego wysyłałem do supportu , po którym wyjątkowo akcja była bardzo szybka ze strony tonica lecz nie przyniosła oczekiwanych skutków.

    Bez tytułu.jpg

    a tutaj treść rozmowy z supportu.

    Conversation
    JetStar
    Posted On: 12 Oct 2012 02:58 PM
    mam screena na ktorym ciemna strefa oferuje swoje staty za doladowanie orange czyli innnaczej za kase. screen ponizej.

    http://zapisz.net/images/269_bez_tytu_u.jpg
    Tonik
    Posted On: 12 Oct 2012 03:15 PM
    Witam,
    Otrzymałem informacje, że aby konto zostało zbanowane to staty naprawde muszą zostać sprzedane. Za samo ogłaszanie może byc chatban.
    _____________________________________________
    Code:
    10. Zabroniony jest wszelki handel kontami oraz statystykami. Zabronione jest również kupno kredytów z innego źródła, aniżeli zakładka w grze "Kredyty".
    P.S. Od kogo otrzymałeś informację ??
    Last edited by jetstar; 10-16-2012 at 02:53 PM.

  9. #9
    Guest

    Default

    Brak slow na to wszystko. Ja Ci juz odp to co uslyszysz od tonika:

    Wyslij ticketa do dzialu Abuse i czekaj na odpowiedz.

    Zamykam temat.

    PS. Czlowieku daj wyglosic opinie, a jak skargi leca to zamykasz

  10. #10
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Quote Originally Posted by jetstar View Post
    Odnośnie tego screena którego wysyłałem do supportu , po którym wyjątkowo akcja była bardzo szybka ze strony tonica lecz nie przyniosła oczekiwanych skutków.

    Bez tytułu.jpg

    a tutaj treść rozmowy z supportu.



    Code:
    10. Zabroniony jest wszelki handel kontami oraz statystykami. Zabronione jest również kupno kredytów z innego źródła, aniżeli zakładka w grze "Kredyty".
    P.S. Od kogo otrzymałeś informację ??
    Taką informacje otrzymałem od Wenezuelo.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •