Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 33

Thread: ban za co niby

  1. #21
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Quote Originally Posted by nerus2 View Post
    Dobrze Tonik, zaluzmy ze kazdy juz wie ze abuse zajmuje sie tymi sprawami. Wyslalismy ticketa w j.angielskim i co dalej ? NIC. 0 odzewu od ktorego kolwiek admina, a jak jest odzew to nie mozna z nim wejsc w rozmowe aby dojsc do "prawdy". Poza tym gdy zglasza sie bota, odp. leca z automatu, co nie zglosze bota, odp. jest taka sama slowo w slowo. Admin zajmuje sie spr. go ??
    Jak już wspomniałem wielokrotnie nie mam podglądu do ticketów Abuse więc nie znam odpowiedzi na to pytanie.

  2. #22
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Quote Originally Posted by anielskiorszak View Post
    ?tonic bedzie uban było zglaszane multi ac ? moze nie pamietasz ?bedzie czy nie zajmij sie tym
    Nadal nie przyswoiłeś sobie, że ja nie zajmuję się sprawami abuse. Oni mają tylko opcje UNBANA.

  3. #23
    Guest

    Default

    ***


    /Insults/Vulgar Language
    Last edited by Tonik; 10-18-2012 at 10:41 AM.

  4. #24
    Guest

    Default

    Dalej Abuse nie odpowiedziało na ticket. Kasę zbierają a źle traktują graczy... Mija się z celem.

  5. #25
    Guest

    Default

    Wenezuelo odpowiedz coś w tym temacie i logicznie. Co z ticketami które wysłałem nie tylko do polskiego supportu na początku edycji ? kto dał bana mi i brackiemu czy był to wasz skrypt ? dlaczego nie poświecisz chodź trochę czasu temu tematowi tylko omijasz go z daleka ? w innych widzę jessteś w stanie odpowiedźieć. Abuse nie odpowiada od "Created On: 17 Oct 2012 08:23 AM" skoro jak wspominał Roayl24 w innym temacie że masz status Abuse Team Leader to wg. tego powinieneś mieć mieć uprawnienia do odbanowywania ludzi.

  6. #26
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by jetstar View Post
    Spoko a pomyśl jeszcze o graczach którzy nie ogarniają np. języka angielskiego ?
    a to jest dość istotne. może chociaż jakieś podstawowe formularze zamieścić na forum. dla kogoś kto zna angielski bardzo dobrze to jest nic, a wielu graczom tak łatwo nie jest. można by zrobić przykładowe tickety dotyczące "zagubionych" kredytów, banów, zgłoszeń wykroczeń lub łamania regulaminu.

  7. #27
    Guest

    Default

    Twoje konto zostało zablokowane do 2012-10-30 09:01:14 za złamanie zasad regulaminu The Crims
    w punkcie/punktach
    Rule 5

    Kliknij tu, aby dowiedzieć się więcej o banach.

    Ban numer 4 5. Wszystkie akcje muszą być dokonane przez Ciebie obecnego przy komputerze. Każde sterowanie musi być wykonane przez klikanie myszką komputerową. To znaczy również, że manipulowanie adresem URL poprzez edycję w przeglądarce jest zabronione. Dodatki do przeglądarek ingerujące w grę są zakazane.

    Może mi ktoś wytłumaczyć co robię nie tak ?? Gram dla zabawy jak większość z was. Ale do k**** nędzy to już 4 ban i praktycznie 4 raz za to samo.
    Loguje się na własne konto z trzech różnych urządzeń i do których nikt po za mną nie ma dostępu. Nie mam botów wgranych i innych badziewi. Nie manipuluje adresem URL nie mam żadnych dodatków! No a może problem tkwi w tym że mam myszkę optyczną w pracy ?? ;p
    Ręce opadają. Będę pisał do znudzenia o tym że ten system jest po prostu o d""" rozbić. TAK TAK WIEM tickety wysyłać i czekać na odpowiedź. Wszystkie fajnie super ale tylko na 2 pierwsze bany po wysłaniu ticketa zostałem odbanowany po 6h. Gdy dostałem bana numer 3 odpowiedzi nie ma już od 10dni i nie zostałem odbanowy (ban był i tak na 48h) W każdym tickecie wyjaśniałem że loguje się na własne konto z 3 urządzeń i nie jestem oszustem botem itd.
    4ticket jest w drodze. I co znów mam czekać na odbanowanie ?? Szczerze mówiąc nie wierzę w to. Staram się nie rzucać mięsem na lewo i prawo i obrażać kogoś za tą całą sytuację ,ale na litość ileż można wytrzymać. Czy tak się traktuje graczy ? Znów pewnie dostanę odpowiedź w posćie poniżej ,że nikt nie ma wglądu do ticketów (co z tego że opisałem już wszystko) i żebym nadal czekał na odpowiedź z ticketa.

  8. #28
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Witaj BrokenEar,
    Rozumiem Twoją frustrację. Mamy ogromny problem z automatycznym banami za pkt 5 regulaminu i dostajemy mnóstwo ticketów. Myślę, że developerzy zdają sobie sprawę z powagi sytuacji i będą próbować naprawić to.

    Mam jednak nadzieje, że wysłałeś ticket. Na forum nikt nie sprawdzi Twojego przypadku.

    Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

  9. #29
    Guest

    Default

    Rozumiem ,że czasem nowe rozwiązanie mogą po prostu nie działać i trudno jest coś zmienić w trakcie trwania gry. Ale wystarczyła by informacja w jednej z odpowiedzi na ticket ,że są jakieś problemy (a fakt faktem to tego może się każdy domyśleć choć co poniektórzy sieją różne spiski i innego typu rzeczy).
    Za pierwszym i drugim razem dostałem odpowiedź : Hi,welcome to our support center You are unbanned now,enjoy the round. //have a great day.
    Może i takich ticketów dostają od groma ale wystarczyło napisać uczciwie co jest grane. Bo za trzecim razem to nawet nie zostałem odbanowany i zostałem bez odpowiedzi. Powtarzam się już chyba 10raz na forum. Szkoda by było żeby The Crims znikło razem ze społecznością ,która ją tworzy i biorą udział przez tego typu sprawy. Ticket numer 4 posłałem o 11.

    Tonik dzięki za odpowiedź.

  10. #30
    Guest

    Default

    Tonik a jak Kresor dostał bana za multi konto to jakoś unban był po godzince więc nie mydl ludziom oczu żeby czekali cierpliwie bo prawda jest taka że jeśli ktoś zna kogoś w crew zajmującymi sie banami to ma odpowiedz od zaraz ( na skypie) a nie musi pisać na forum .

    PS. Wasze odpowiedzi dla graczy są ciągle te same... wyślij ticketa i czekaj na odpowiedz (najczęsciej do nastepenj rundy)

    z uszanwaniem .

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •