Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. #1
    Guest

    Default !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!free lalciak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Gang snd prosi o odbanowanie nam naszego lidera ktory zostal niesłusznie zablokowany to wyglada na zmowe zadlugo byśmy top 1 wiec zbanowaliscie nam zlosliwie liderke
    free lalciak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Prosze o odpowiedz w tej sprawie

  2. #2
    Guest

    Default

    I tak wam nie odbanują. Tyle was mogę pocieszyć.

    Daję wam:
    +5 pkt. za wiarę w odbanowanie

  3. #3
    Guest

    Default

    To jest po prostu masakra , az sie grac odechciewa , jak mozna kilka razy w ciagu jednej edycji banowac te same osoby za multi ? Czy wy tam myslicie w ogole ? Hallo obudzcie sie .... Na tym swiecie jest cos takiego jak router i jezeli siec do ktorej jest podlaczony router , ma jedno stale ip to nie oznacza od razu ze korzysta z niego jedna osoba .... Maja wam filmik nagrac jak graja we trojke czy czworke w pokoju? (lalciak (liderka),snd (jej chlopak) a reszty nie pamietam wiem tyle ze gra tez brat lalciak) nie wiem co tu napisac jeazcze po prostu ogarnijcie w koncu bo naprawde wyglada na to jak byscie mieli znajomych z czolowki i chcieli im pomoc byc wyzej od nas....

  4. #4
    Guest

    Default

    dyskryminacja!!! bo są czarni?!!!!

  5. #5
    Guest

    Default

    Spokojnie , wiadome co robi się w takich sprawach ... tickety i jeszcze raz tickety , bo inaczej sie po prostu tego nie da załatwić a nerwy tym bardziej nic nie pomogą .

    Niech posiadacz konta , w tym przypadku lalciak wejdzie na stronę support.thecrims.com , wyśle ticketa do działu Abuse - Complaints only (po angielsku) i to wszystko ..

  6. #6
    Guest

    Default

    A na pewno odpiszą ?? Bo ja już mam wątpliwości. Każdy nas zbywa. Ja dostając ostatnio bana na 2dni wysłałem od razu ticketa (było to 14.10) i do dnia dzisiejszego nie było odpowiedzi. Fakt jest taki że ban się skończył. Reguła 48h już upadła ? Czy to niesłuszne bany w końcu się skończą ?

  7. #7
    Guest

    Default

    Tak , jest 48 h na odpisanie ale proszę też pamiętać o tym , że każdy z TC Crew ma swoje życie prywatne w skład którego wchodzi też inna praca/szkoła i trzeba być wyrozumiałym , tym bardziej że nadchodzi weekend i czasami ciężko jest załatwić wszystkim wszystko na raz. Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość , sprawa na pewno zostanie rozwiązana ! Pozdrawiam

  8. #8
    Guest

    Default

    to jest skandal! free sndsnd i japkko

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ily View Post
    Tak , jest 48 h na odpisanie ale proszę też pamiętać o tym , że każdy z TC Crew ma swoje życie prywatne w skład którego wchodzi też inna praca/szkoła i trzeba być wyrozumiałym , tym bardziej że nadchodzi weekend i czasami ciężko jest załatwić wszystkim wszystko na raz. Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość , sprawa na pewno zostanie rozwiązana ! Pozdrawiam
    No dobra ja to rozumiem ale im daliscie bana juz chyba 4 raz w tej edycji ... Macie czas na banowanie a na odbanowanie juz nie....tak ciezko zapisac id uzytkownikow ktorzy graja razem na jedny ip ?

  10. #10
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Witajcie,
    Admin banujący to frazer. Uwierzcie, że on nie czyta tu tego co piszecie dlatego proszę o wysłanie ticketu do działu Abuse tak jak wspomniała ily.

    Pozdrawiam.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •