Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Guest

    Default ban za greasemonkey

    otóż dziś nie mogę się zalogować pojawia się taka informacja

    "You have been logged out because an unauthorized script has been detected in your browser, hence breaking rule #5. Please disable all tampering scripts such as Grease Monkey and ad blockers (Adblock Plus etc) in order to play. "

    W regulaminie jest napisane wyraźnie że nie można używać scyrptów a bana dostałem tylko dlatego że mam zainstalowany dodatek do przeglądarki, w którym nie ma żadnego scryptu do TC jak dla mnie.

    Jak to się dzieje ze dajecie bana za coś czego nie ma w regulaminie? zgodził bym się gdyby w regulaminie było jasne napisane że zabrania się mieć zainstalowany dodatek greasmonkey a tak nie jest...

    greasmonkey jest mi potrzebny do innej gry oline (plemiona), które są pozwolone najprostrze scrypty.

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Witaj,
    Nikt nie będzie wymieniać konkretnych programów, które są zakazane w przeglądarce. Jest zakaz używania skryptów. TheCrims ma swój regulamin i regulaminy innych gier nas nie interesują.

    W dniu dzisiejszym został wprowadzony zakaz korzystania z greasemonkey.
    Last edited by Tonik; 10-19-2012 at 05:12 PM.

  3. #3
    Guest

    Default

    To że ktoś ma ten program nie oznacza że posiada skrypt do TC, jak wprowadzacie takie zmiany to najlepiej najpierw o tym poinformować i dać czas do wyłączenia go na czas logowania TC a nie banować ludzi od razu bo sami robicie tylko sobie więcej roboty czytając później wszystkie trickety i odbanowywanie ludzi

  4. #4
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Ale nie zostałeś zbanowany więc nie wiem skąd te pretensje.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •