Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Guest

    Default Dragi admini !!!! :*

    Dragi admini ...

    Ma numesc Gabriel .. sunt din Baia Mare , si imi place foarte mult acest joc.. imi place atat de mult , incat , desi nu e o mandrie am ajuns sa bag bani in el ...vreau sa va felicit pentru ca INCERCATI sa mentineti un joc corect , un joc de care sa nu te plictisesti , si incercati pe cat posibil sa alungati monotonia lui si sa bagati in fiecare runda ceva nou !!!


    Am o prietena Iulia , care e din baia sprie , si care si ea se joaca the crims , si si ei ii place tare mult jocul asta .. ( da` ea n-a bagat bani )

    Am un prieten Raul , el este din Baia Mare , si si lui ii place foarte multe acest joc , defapt , noi 2 , ne-am decis ca runda viitoare sa fim primii pe tara ( atat de mult ne place acest joc ) .

    Prietenul meu Raul , este in Cluj la doua facultati diferite , deci nui tocmai prost ..

    Eu m-am dus alaltaieri in Cluj ,din Baia Mare , ca sa ies in Midi , si sa ma distrez , da ? bun !! Cand ma pregateam sa ies , alea alea ... Am sunat-o pe Iulia , sa o intreb daca vrea sa ii doneze tot de pe contul ei , la Raul .. si GHICITI ADMINILOR CE A ZIS ?! GHICITI !!! Cine ghiceste primu , eu acuma ii transfer 7 euro 40 sau cat sii dau 100 de credite !!!

    Nici nu mai are nici un sens sa zic ca eu de pe laptopul lui Toshiba , m-am logat de pe contul meu sa ma joc pentru ca imi place acest joc !

    Acum marea intrebare pentru adminii pe care chiar ii respect pentru ca si eu am avut o comunitate de couter strike 1.6 acum cativa ani ( cs-cyberzone ) si stiu ce inseamna sa iti toci nervii , in VOLUNTARIAT :



    Va rog din suflet ... vreau sa-mi spuneti de ce am ban pe HAHAHAHA ? Am facut schimb de skill de pe a meu ? am inteles ca daca am bunic , frate , sora pretena si toti se joaca, de pe cmp. meu , e totul OK , daca nu fac transfer de skill sau alte facilitati ..

    Desi sunt perfect consitent ca problemele de ban se rezolva cu tiket , vreau sa imi spuneti aici .. ca sunt tare curios.. si vreau sa vada si toata lumea cat sunteti de capabili sa dati un raspuns , sau sa va justificati o fapta ...



    Cu drag , fara frustrare , disperare sau sarcasm , Gabriel !!

  2. #2
    Guest

    Default

    Oricum iti da close si zice sa dai ticket.

  3. #3
    Guest

    Default

    Imi raspunde si mie cineva ?

  4. #4
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    +1 pentru poveste. Dar nu, nu-ti vom raspunde aici. Stii ce ai de facut.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •