Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Guest

    Default !!! Zmowa korupcja the crims przeciwko snd gang !!!

    A więc tak podejrzewam zmowę obsługi the crims z graczami ponieważ jesteśmy notorycznie banowani za multi konta których tak naprawde nie mamy jak można komuś napisać ze korzysta z 13tu kont to już jest śmiech na sali poza tym było by to nawet nie możliwe do ogarnięcia, zbanowaliście nam liderkę i wiele innych osób dzisiaj kolejne dwie!!
    nikt nam nie odpisuje na tickety które każecie nam notorycznie wysyłać co jest tylko strata czasu!!

    Gang byl Top 1 na rankingu i jak bylo go najlepiej zniszczyć?? ZBANOWAC GRACZY I TYLE, TO SIĘ NIE POZBIERAJĄ!!
    oczywiście nagle znajduje się nagle inny top gang którego nawet nie było w ranking śmiech a co najlepsze każecie nam słać te tickety bo niby jakiś Frazer2k4 odpiwiada za bany tyle że wenezuelo to Abuse Team Leader i mogłby to zrobić bez problemu sama jego ranga "abuse team leader" nam to mówi!!

    SND FOR LIFE I SKĄCZCIE NAS BANOWAC bo to juz wygląda naprawde na zmowe w ciagu 5 minut dzisiaj 2 bany??nie mozliwe albo macie jakies problemy z systemem albo robicie to specjalnie zresztą juz nie mowie o kasie którą sie w kredyty wkłada i takie podziękowanie nam robicie
    free SND GANG

  2. #2
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Września, Poland
    Posts
    292

    Default

    Quote Originally Posted by Royal24 View Post
    A więc tak podejrzewam zmowę obsługi the crims z graczami ponieważ jesteśmy notorycznie banowani za multi konta których tak naprawde nie mamy jak można komuś napisać ze korzysta z 13tu kont to już jest śmiech na sali poza tym było by to nawet nie możliwe do ogarnięcia, zbanowaliście nam liderkę i wiele innych osób dzisiaj kolejne dwie!!
    nikt nam nie odpisuje na tickety które każecie nam notorycznie wysyłać co jest tylko strata czasu!!

    Gang byl Top 1 na rankingu i jak bylo go najlepiej zniszczyć?? ZBANOWAC GRACZY I TYLE, TO SIĘ NIE POZBIERAJĄ!!
    oczywiście nagle znajduje się nagle inny top gang którego nawet nie było w ranking śmiech a co najlepsze każecie nam słać te tickety bo niby jakiś Frazer2k4 odpiwiada za bany tyle że wenezuelo to Abuse Team Leader i mogłby to zrobić bez problemu sama jego ranga "abuse team leader" nam to mówi!!

    SND FOR LIFE I SKĄCZCIE NAS BANOWAC bo to juz wygląda naprawde na zmowe w ciagu 5 minut dzisiaj 2 bany??nie mozliwe albo macie jakies problemy z systemem albo robicie to specjalnie zresztą juz nie mowie o kasie którą sie w kredyty wkłada i takie podziękowanie nam robicie
    free SND GANG
    Mógłbyś już skonczyć swoje żale? Nudne się to robi... być może z komputerów, których używali Ci twoi liderzy, korzystał ktoś inny kto grał w tc... i to nie musi być wcale zmowa...
    PS: Popraw ortografię

  3. #3
    Guest

    Default

    Zakładanie kolejnego tematu jest bez sensu ponieważ to nie ułatwi sprawy ! Nic nie dzieje się bez przyczyny i tyle , temat oczywiście zamykam i zrobię to samo z następnymi jeśli się pojawią . Proszę cierpliwie czekać na rozwiązanie sprawy bo na pewno nikt nie zostawi tego bez odpowiedzi .

  4. #4

    Default


    Sprawa konta Lalciak została ponownie zweryfikowana, a właścicielka konta otrzymała odpowiedź na wysłany nam ticket. Nie możecie wypowiadać się na temat czyjejś uczciwości nie znając szczegółów, ale doceniam Wasze wsparcie udzielone członkom gangu.
    Konta są na bieżąco weryfikowane, zwłaszcza te z top gangów, więc sytuacja w której sprawdzamy Waszych kolegów nie powinna nikogo dziwić. Nikt nie jest traktowany ani lepiej ani gorzej w tej grze.
    Jeśli są jakieś tickety, jak twierdzisz, pozostawione bez odpowiedzi poproszę o podanie ich ID (ticket ID, nie ID konta).
    It didn't happen.

  5. #5
    Guest

    Default

    Qgz-726108

    Minął już tydzień. Ban się skończył. To już był 3 ban. Wcześniej po otrzymaniu 1 i 2 bana wysłałem tickety i zostałem odbanowany po kilku godzinach w ticketach poinformowałem o tym że korzystam z 3 urządzeń z których loguje sie na własne konto. Nie korzystam z niczyjej pomocy. Dobra nie zanudzam już.
    Last edited by BrokenEar; 10-21-2012 at 07:12 PM.

  6. #6
    Guest

    Default

    LVL-486630 i podkreslam jak napisalem w liscie moj brat tez gra od niedawna bo mu pokazalem crimsy w ta gre pozatym zostalem zbanowany za niby 3 konta co jest klamstwem nigdy 3 kont niemialem chyba ze mi policzono za 3 edycje wstecz pozatym u siebie w domu mam internet osiedlowy czesto garm tez u tesciowej gdzie są 2 komputery wiec numerow ip z ktorych sie loguje to i 10 moze byc nawet bo jak mam okazje to nawet u kumpla wskocze zeby sobie naprzyklad trening wlonczyc

  7. #7
    Guest

    Default

    aaaa sory chcialem jeszce dodac jak osoba ktora sie zajmoje banami ten caly Frazer2k4 z tego co widze po jego profilu byl w
    legends never die i niech mi ktos powie ze oni byli uczciwym gangiem bo takich w tej grze niema jak taki ktos moze za bany odpowiadac jak dla mnie on jest niewiarygodny??
    niedlugo reszta niewslusznie zbanowanych i olewanych doda swoje ticket id

    Dzieki wenezuelo ze sie wkońcu zainteresowaleś tym tematem

  8. #8
    Guest

    Default

    żal nic więcej w tym temacie jest kilka osob na tc które nawet jak grają na multi to po banie za kilka godzin ban jest anulowany Pozdro EKIPA TC ;]

  9. #9
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Quote Originally Posted by Royal24 View Post
    aaaa sory chcialem jeszce dodac jak osoba ktora sie zajmoje banami ten caly Frazer2k4 z tego co widze po jego profilu byl w
    legends never die i niech mi ktos powie ze oni byli uczciwym gangiem bo takich w tej grze niema jak taki ktos moze za bany odpowiadac jak dla mnie on jest niewiarygodny??
    Gościu jestem jednym z liderów Legends i mówię Ci, ze był to jak najbardziej uczciwy gang
    Naucz swoich ludzi z gangu grać uczciwie to się nikt do nich nie przypieprzy!

    Pozdrawiam serdecznie z gorącej Californii

    ReAkwon76
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •