Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Guest

    Default job well done...not

    Esti banat pentru 2012-10-29 17:00:00 pentru incalcarea regulii
    Rule 2. You are not allowed to play with more than one account. You have been caught using these accounts: 16114883, 16118750, 16120243, 15873330, 16118955


    as dori sa felicit adminul care a dedus ca am atatea conturi...si sunt cu atat mai curios cine sunt alea,nu de alta dar sunt curios de unde pana unde am atatea clone

    sper sa aiba bunul simt sa raspunda si sa argumenteze decizia
    eu stiu ca a dat-o in bara,sunt obisnuit cu abuzurile adminilor
    dau de ele peste tot,in orice joc pe care am cont la ora actuala
    dupa cum a spus cineva in alta postare,vreau in schimb sa vada toata lumea asta si nu o dati de gard cu ticketul ca nu va dor degetele sa scrieti cateva randuri

  2. #2
    Guest

    Default

    Vreau sa felicit si eu adminii si pe Kirk , si daca e asa tare Kirk , vreau sa-mi zica si el cum i-a zis Vash lu` ala , in public ce am facut .. dar cum Kirk , e vai de capu lui , nu are ce sa zica ))))) hahahaha !!! Si stiti de ce ?! pentru ca nu am facut nimic !!!! Rad !! Kirk , si tu si toti ca tine , ar trebuii sa va destituie cineva ..


    # Edit


    * Si imi vreau banii pe restul de zile VIP care au ramas nejucate , nu stiu cum faceti dar ii vreau ! Nu scrie in nici o regula ca in caz de BAN-FARA-MOTIV creditele sau beneficiile dobandite din plata cu credite se pierd !

    * In caz ca nu imi intra banii de pe 40 de zile crims , sau 6.67 zile reale adica 1.94 euro , luni la prima ora o sa merg la IPJ sa depun plange penala impotriva site-ului pentru furt , delapidare si inselaciune .


    Datele mele le primiti cand imi trimite-ti PM .
    O zi buna !
    Last edited by hahahaha; 10-20-2012 at 02:50 PM.

  3. #3
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •