Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Guest

    Default a treia oara e cu noroc...sau nu

    kirk vezi ca ai uitat sa mai imi pui in carca niste conturi.
    cauta-le si pe restul si apoi iti fac si ticketul.
    si offtopic asa nu consider nici o chestie legata de contul meu atat de confidentiala incat sa nu le vada lumea,mai ales ca am toate cele 5-6 conturi banate nu?
    poti sa imi dai ban pe forum,putin ma intereseaza,mai ales cand doar incerci sa scapi de o problema in loc sa o rezolvi

  2. #2
    Guest

    Default

    Defapt nu, a treia oara a fost chiar cu ghinion.

  3. #3
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Quote Originally Posted by hkcid View Post
    kirk vezi ca ai uitat sa mai imi pui in carca niste conturi.
    cauta-le si pe restul si apoi iti fac si ticketul.
    Pai da, ca vezi tu, eu n-am ce face si pentru ca ma plictisesc, mai creez 2-3 conturi si le pun ca fiind ale tale, pentru ca apoi, multihunter-ul sa-ti dea ban. Asa te-am ales eu fix pe tine, plus ceilalti doi, trei care tot fac topic-uri pe aici si v-am pus gand rau. M-am uitat prin statistici asa aleatoriu si-am zis "mai sa fie, ia sa le "provoc eu un ban astora 3."

    Ah, si inca o chestie. Ca tot nu ai treaba tu cu conturile alea (de care spui ca-s create de mine), spune-mi te rog, cum se face de l-ai atacat tu de 6 ori runda asta pe bocancei2? Daca e creat de mine, tu n-ai habar de existenta lui, nu? Prin urmare, l-ai vanat de 6 ori?


    Cu scuzele de rigoare lui Vash, am sa redeschid topicul, si cand vei putea posta, astept cu interes raspunsul tau.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •