Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Guest

    Default Presli smo 1000 postova

    sad smo usli u klub +1000

  2. #2
    Guest

    Default

    Hehe
    Kad dođete u EU?

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by matootam
    Hehe
    Kad dođete u EU?
    slovenija usla u EU nitko nije ni vidio

  4. #4
    Guest

    Default

    imam puno fora ali nije primjereno ovdje


  5. #5
    Guest

    Default

    lol

  6. #6
    Guest

    Default

    i ljudima u EU smrdi prdez bas kao i ostalima...

    zeznuto je kad narod zavisi od jedne porodice (citaj nemanjici) pa jedan tunjav sin (citaj uros) uj3b3 sve sto su njegovi preci uradili, pa taman sto se otarasis turaka dodje ti jedan seronja (citaj aleksandar) koji bi da pravi kraljevinu SHS (to realno srbiji nije trebalo i to je jedna od najvecih gresaka u istoriji srbije), pa onda dodje jos jedan (copavi zagorac) koji je preko sremskog fronta i golog otoka satro i ono malo pameti sto je ostalo i otvorilo put ostalim seronjama (citaj milosevic i ostala bagra)...

    neki bi mnogo gore podneli sr4nj4 kroz koja su srbi prolazili.
    ameri bi spali na prosjacki stap placajuci psihijatre da je njih neko toliko bombardovao.

    jbg, ali moze se gledati i ovako: u srbiji se bar simpsonovi ne sinhronizuju kao sto se to radi npr u nemackoj. mi cujemo pravi HOMEROV glas, imamo gomilu padeza (ok, negde se koristi samo jedan al ajde ), sinonima i homonima koliko hoces, nece nas munja strefiti ako pojedemo slaninicu, citamo kao sto pisemo, imamo novaka, anu i jelenu, vaterpoliste, dobre mlade kosarkase/kosarkasice... samo da fudbaleri nauce tablicu mnozenja pa ce i njima da krene...

    jos da prodje par decenija da izbacimo iz sebe komunisticki gen nasih dedova i roditelja, da se oslobodimo danasnjih maloumnih politicara i "zvezda granda" (koji se izgleda dobro primaju i u okolini) i bice kredita ...

    PS: a imamo i svoj forum na krimsima (salefaco) za razliku od tamo nekih

  7. #7
    Guest

    Default

    bravo, dobro napisano!!


    sorry moj post je bio samo hec

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by matootam
    bravo, dobro napisano!!


    sorry moj post je bio samo hec
    ma opusteno druze, ovo je bio samo trenutak inspiracije, kratak osvrt na baksuzluk i blamove

    usli bi mi u evropu odmah nego cekamo da nam se pokvare automobili koji nisu po EU standardu, a i djekna jos nije riknula.

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DreadfulShadow
    Quote Originally Posted by matootam
    bravo, dobro napisano!!


    sorry moj post je bio samo hec
    ma opusteno druze, ovo je bio samo trenutak inspiracije, kratak osvrt na baksuzluk i blamove

    usli bi mi u evropu odmah nego cekamo da nam se pokvare automobili koji nisu po EU standardu, a i djekna jos nije riknula.
    istina

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •