Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3
    Guest

Default Çete soygunları

Türklerde çetecilik bitmiş. Herkes level atlayıp çeteyi dağıtıyor. 3 4 senedir girmiorm son sezonun yarısına katıldım yani tespitlerim doğru olmayabilir
    ama eskiden türklerde çete falan hep olurdu. en azından bi dreamteam vardı. ne biliyim player çıkıodu arada. şimdi meydanda muhabbet bile dönmüor
    türkiye hattında oyuncu azlığından mı ya da bu yeni sistemden mi bilmiorum. bi de silahlar falan aşırı pahalanmış doğru düzgün etkileri de yok
    genel bir veryansın etmek istedim

ama esas derdim yeni sezon açılınca güzel bir çete kurup ordan yürüyelim diorum.

Silah konusunda bi kere tamamen yanlışsın 10k statda onu anlayamazsın ama bi 500 600k gibi statın oldğunda anlıyacaksın etkisini o etkiye de o para değer

Çete işlerine geldiğinde çeteyi kuran kazanır trde de 2 3 oyuncu çete kursa hergün soygun bitince 2 kere çeteye çaksa ertesi gün hiçbiriniz gelmezsiniz ama dimi bu işler böyledir yeni sistemde kasmak istiyosan çeteyle seve seve statın gidecek interde de trde de olsa böyledir

Silahlar ilgili tespitin doğru, evet pahalı fakat ufak statlar ile faydası az olabilir yüksek statlara ulaşınca anlayacaksın farkı.