Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Guest

    Unhappy Va rog frumos dati-mi unban :|

    Cica am luat ban pentru regula numarul 2...dar sincer sa va zic eu am 2 conturi ( Teparu si Tzapex ) si prietenul meu ( TheGodmother ).Si fiind pe la mine, a intrat si pe al lui sa-l dea la antrenament... Deci de ce am luat ban ? va rog frumos sa imi scoateti banul. Macar pe Teparu si TheGodmother.Va implor chiar, sunt nou in jocul asta si nu am stiut. Va rog din toata inima sa-mi dati unban

  2. #2

    Default

    Salut,

    Pentru asemenea probleme te rog sa depui un ticket la http://support.thecrims.com/.
    TheCrims.com Crew
    Moderator

  3. #3
    Guest

    Default

    salut sunt in aceiasi situatie ca colegu de mai sus am urcat la un tovaras si cand a iesit el de pe contu lui am intrat eu si nea blocat contu la amandoi chiar nu se poate face ceva in privinta asta adevarat acuma trebuie sa joc numai de acasa poate plec 2 luni de acasa la un var si poate joaca si el asta inseamna ca eu nu mai pot sa joc ca blocheaza conturile mi se pare aiurea dar in fine ce se poate face pt a nu astepta o luna si ms frumos Stima........

  4. #4
    Guest

    Default

    Salut,

    Dupa cum a spus si Mihnea, folositi support center pentru reclamatii sau oricare alta problema legata de banuri pentru ca pe forum nu discutam despre asa ceva.

    Toate cele bune,
    vash

  5. #5

    Default

    Folositi ce am spus eu mai sus.


    Closed
    TheCrims.com Crew
    Moderator

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •