Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Tonik to żaden moderator
    Posts
    29

    Default pkt 8 regulamin nadużycie - Didra

    użytkownik Didra ID: 2607003, usunął mój komentarz w księdze gości; ów komentarz nie był obraźliwy, wręcz odwrotnie- pochlebny; wydaje mi się, że jest to naruszenie pkt 8 regulaminu The Crims; do tej pory wydawało mi się, że prześladowanie graczy na TC skończyło się już dawno i przyznam, że jestem niemile zaskoczony zaistniałą sytuacją, zważywszy na to, że w The Crims szukałem azylu, w którym mógłbym poczuć się bezpiecznie ukryty przed realnym światem, lecz niestety również tu padam ofiarą pewnego rodzaju fali przemocy psychicznej, przed którą uciekałem do wirtualnego świata; przykry jest fakt, że zjawisko to dobrze jest znane Ekipie TC, a mimo to nie są podejmowane żadne działania mające na celu wyeliminowania stale rosnącej liczby takich przypadków; mam nadzieję na pomyślne rozwiązanie tej kwestii jak również na odzyskanie wiary w skuteczność działań Ekipy TC; chciałbym dodać na koniec, że według mnie całe zajście spowodowane było tym, że jestem rudy;

  2. #2

    Default

    huahauhauhauhauhauahuahuhuhuahuahuahauhauhaaaaaahu huahuahauhauhauhau,namna,nzaxuibxa;iubxsocn mistrz

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by mateuszk View Post
    użytkownik didra id: 2607003, usunął mój komentarz w księdze gości; ów komentarz nie był obraźliwy, wręcz odwrotnie- pochlebny; wydaje mi się, że jest to naruszenie pkt 8 regulaminu the crims; do tej pory wydawało mi się, że prześladowanie graczy na tc skończyło się już dawno i przyznam, że jestem niemile zaskoczony zaistniałą sytuacją, zważywszy na to, że w the crims szukałem azylu, w którym mógłbym poczuć się bezpiecznie ukryty przed realnym światem, lecz niestety również tu padam ofiarą pewnego rodzaju fali przemocy psychicznej, przed którą uciekałem do wirtualnego świata; przykry jest fakt, że zjawisko to dobrze jest znane ekipie tc, a mimo to nie są podejmowane żadne działania mające na celu wyeliminowania stale rosnącej liczby takich przypadków; mam nadzieję na pomyślne rozwiązanie tej kwestii jak również na odzyskanie wiary w skuteczność działań ekipy tc; chciałbym dodać na koniec, że według mnie całe zajście spowodowane było tym, że jestem rudy;
    to sie przefarbuj !

  4. #4

    Default

    artur tez byl rudziawka a sie utlenil chlopaczyna i jest teraz ziom git na stowe.nagrywamy mixtejpy , robimy statsy , jemy kanapsy yo

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by kresor View Post
    artur tez byl rudziawka a sie utlenil chlopaczyna i jest teraz ziom git na stowe.nagrywamy mixtejpy , robimy statsy , jemy kanapsy yo
    dziwne czemu Ty jestes łysy :>

  6. #6
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    huaauaauaauaahaua nie no Peverell rozjebałeś system będzie diss od śmietany
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

  7. #7

    Default

    Peverell, słyszałem, że BCA ma kontakt do bardzo dobrego specjalisty, który pomógł mu przezwyciężyć jego rudość. No chyba, że masz piegi (bca nie miał), to juz niestety nie ma dla Ciebie ratunku.


    btw. każdy z nas musi sie z czymś zmagac: Ty jesteś rudy, Reak jest sycylem, Friq jest niemcem.. Głęboko wierze,że tak jak oni poradzisz sobie z tymi przeciwnościami i znajdziesz swój upragniony azyl.

    http://www.youtube.com/watch?v=sOGh7kTDU2o <- masz 3maj. powodzenia!
    Last edited by ArcY; 11-09-2012 at 11:25 AM.

  8. #8
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    yyy aha...

    Zamykam

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •