Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Guest

Default level atlama sorunu

kac gundur sucludan eskıyaya gecemedım. su 5 cete soygunu maddesınden dolayı 10 20 tane cete soygunu yaptım tabı bu coklugunu anlatmak adına 5ten cok yaanı. ama o madde yesıl degıl sıkıntı var Vesim buralardayım cevap yazarsan sevınırım

Quote Originally Posted by aryanbrotherhood View Post
    kac gundur sucludan eskıyaya gecemedım. su 5 cete soygunu maddesınden dolayı 10 20 tane cete soygunu yaptım tabı bu coklugunu anlatmak adına 5ten cok yaanı. ama o madde yesıl degıl sıkıntı var Vesim buralardayım cevap yazarsan sevınırım
    Evet, bu konuda bir bug söz konusu, en kısa sürede düzeltilecektir.

Guest

sagolasın cozuldu sorunum )

Guest

VESİM kardeş şu eşkiyada çete görevi lütfen kalksın türkiyede sadece 2 tane çete var 35k üstü onlarada giremioruz dier çetelerdede hemn alüyoruz lütfen ilgilenirmisin şu sorunla ????

Quote Originally Posted by AraTman View Post
    VESİM kardeş şu eşkiyada çete görevi lütfen kalksın türkiyede sadece 2 tane çete var 35k üstü onlarada giremioruz dier çetelerdede hemn alüyoruz lütfen ilgilenirmisin şu sorunla ????
    Merhaba, görevler basit olursa o zaman her oyuncu sadece bilgisayar başında oturarak kazanır, bunlarda oyunun zorluğu. Bu konuda bazı güncellemeler önümüzdeki sezonlarda gerçekleştirilecek.

Guest

VESİM kardeş tamamda türklerde bçyle bir dayanışma yok bu yüzden bizde zor durumda kalıyoruz onun yerine çete ile alakalı olmayan bi görev koysanız daha iy olur bence.

VESİM kardeş tamamda türklerde bçyle bir dayanışma yok bu yüzden bizde zor durumda kalıyoruz onun yerine çete ile alakalı olmayan bi görev koysanız daha iy olur bence.
    Oyunda sadece Türk oyuncular bulunmuyor, yurt dışından arkadaşlarda elde edebilirsin. Şuan için sistemimiz bu fakat ilerleyen sezonların hangi yenilikleri getireceği belli olmaz

Guest

VESİM aga 35k lı bi çeteye girdim yeni kurulmuş puanı 40k flndı ama seviye atlama yerinde hepsi onaylandı bitek 25k olan onaylanmadı neden acaba ? yeni kurulmuş diemi?

VESİM aga 35k lı bi çeteye girdim yeni kurulmuş puanı 40k flndı ama seviye atlama yerinde hepsi onaylandı bitek 25k olan onaylanmadı neden acaba ? yeni kurulmuş diemi?
    25k olan derken?

Guest

pardon 35 k yazcaktım ama nese yaptım.