Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2

Threaded View

  1. #1
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    49

    Default Pogosta vprašanja in vodič po igri

    Pogosto postavljena vprašanja

    Ali obstajajo kakšni nedovoljeni programi za to igro?
    Ne, sploh jih ni.

    Kako dolgo traja TC dan?
    En TheCrims dan traja 6 ur.

    Kaj lahko naredim s krediti?
    V igri je veliko stvari kjer lahko porabimo kredite. Seznam stvari, ki jih lahko kupimo in njihova cena:
    * VIP paket (50 kreditov)
    * Na začetku kroga lahko kupimo začetne pakete (10 ali 20 kreditov)
    * Kupimo vohuna, ki nam pove naslednjo ladjo (10 kreditov)
    * Pobegnemo iz zapora ali izpustimo prijatelja (10 kreditov)
    * Odidemo iz bolnice ali izpustimo prijatelja (10 kreditov)
    * Povečamo produktivnost zgradb za 10% (za 28 dni 10 kreditov, 60 dni 20 kreditov, 184 dni 50 kreditov)
    * Povečamo prihodke od kurb za 10% (za 28 dni 10 kreditov, 60 dni 20 kreditov, 184 dni 50 kreditov)
    * Vložimo denar v banko (5 kreditov)
    * Kupimo Sherlockov paket : Informacije o igralcu (5 kreditov)
    * Vohunimo tolpo (10 kreditov)
    * Spremenimo ime (20 kreditov) – Vsak krog lahko en krat spremenimo ime zastonj.


    Kako zapustim zapor?
    Obstajajo tri poti. In sicer si lahko pobeg kupiš s krediti, lahko podkupiš paznike z TheCrims denarjem, ali pa preprosto počakaš, da ti preteče kazen.

    Ostal sem brez vstopnic, kaj lahko storim?

    Na začetku vsakega kroga igralec dobi 150 vstopnic. Ko se vstopnice porabijo se začnejo samodejno dodajat (1 vstopnica na 20 TheCrims minut). Dodatne vstopnice lahko dobimo v primeru, da naredimo naslednji level.

    Zakaj tovarne ne proizvajajo drog?
    Za proizvajanje drog v tovarnah moramo vedno imeti denar, ki ni v banki. Če je ves denar v banki in ga nimamo nič izven banke zgradbe ne proizvajajo drog.

    Jaz in prijatelj sva skupaj v tolpi. Napadla sva igralca, ki ima veliko manj moči kot midva in sva izgubila! Zakaj se je to zgodilo?
    Verjetno je igralec, ki sta ga napadla isto v tolpi. To pomeni, da nista napadla samo njega ampak celotno toplo, ki je bila v tem primeru močnejša od vajine.

    Kje lahko najdem svojo ali od drugega igralca ID številko?
    Vsak igralec ima svojo edinstveno ID številko. Svojo ID številko lahko najdeš na svojem profilu pod svojim imenom. V primeru, da prijaviš bug, moraš vedno zapisati svojo ID številko, da lahko preverimo tvoj račun. ID številko drugega igralca lahko najdeš na isti način kot svojo ID številko, torej greš na njegov profil in ID številka je pod njegovim imenom. ID številko igralcev lahko vidite tudi v svoji VIP pošti, kadar vam pustijo sporočilo.

    Kako je izračunano spoštovanje?
    Spoštovanje je odvisno od statsov, denarja in umorov. Vsake 4 stats točke = 1 spoštovanje, vsakih $10,000,000 = 1,000 spoštovanja in vsak umor, ki ga naredite = 1 spoštovanje.

    Zakaj je potrebna policijska kontrola?
    Policijsko kontrolo uporabljamo za preprečitev uporabljanja skript in botov.

    Zakaj sem se predoziral in kako dolgo bom bil v bolnici?
    Predoziral si se ker v nočnem lokalu vzel preveč droge. Da bi se izognili predoziranju prvo preverite koliko vzdržljivosti ti poveča ena enota določene droge. Kadar se predozirate boste v bolnici 4 TheCrims ure oz. 1 našo uro.

    Če potrebujete dodatno pomoč prosim poskusite z naslednjim:
    * Poskusite vprašati na splošnem forumu ali v slovenskem forumu.
    * Preverite stran http://www.thecrims.com/help.php , kjer lahko najdete nekaj dodatnih nasvetov.
    * Če nič od tega ne pomaga, mi pošljite zasebno sporočilo na forumu in vam bom jaz pomagal.
    Last edited by TheMayor; 12-17-2012 at 02:16 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •